SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uwaga Panowie!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Roni widzisz czasem tak tez sie zdarza sa jeszcze porzadni bogacze na tym swiecie (przynjamniej mam taka nadzieje ) ale zeszlismy troche z tematu No panowie dawac swoje opinie !!!! Nie dajcie sie dlugo prosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
A jaka ty jesteś? Daleka od naszych ( mojego ) ideału???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Roni jezeli chodzi o Twoj ideal wizualny to odpadam bo nie jestem mala czarna Niestety a moze i stety bo lubie moje kasztankowe wlosy ale jezeli chodzi o inne aspekty to w sumie nawet pasuje - jestem "normalna" (jak to ujales ) i lubie glaskac misia a jeszcze lepiej jak on mnie glaszcze no i oczywiscie nie pale i ograniczam sie w wulgaryzmach (chociaz czasem sie nie da i cos mi sie wymknie ale bardzoooo rzadko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ogólnie włosy ciemne wolę, raczej o to mi chodził Jeszcze powiec, że masz w ganicach 18-stu lat i dajesz mi na siebie namiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
przykro mi Roni ale juz granice przekroczylam mam 19 nascie stara dupa ze mnie (ale to juz na tym forum mowilam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Mówię w granicach 18 Starsza-->lepiej doświadczona-->wie co robić-->może czegoś nauczyć
Ps: Z kąd jesteś bo widze, że woj. to samo

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-11-28 14:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Starsza-->lepiej doświadczona-->wie co robić-->może czegoś nauczyć - slicznie to ujales a czego chcesz sie uczyc? hhmm? bo wiesz nie we wszytskim jestem dobra (np piec ciast nie umiem ) Roni jak ja Ci powiem skad jestem to potem bedziesz chcial wiedziec coraz wiecej Powiem Ci tylko ze fajny Mayday mamy i wszytsko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
To zaledwie 20-30 minut drogi odemnie A czego chcialbym się nauczyć... hmmm mógłbym podszkolić grę na " gitarze " Ale podobno jestem w tym prawie doskonały Prześlij mi może swoje zdjęcia Oczywiście tylko tak z ciekawości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
roni nie ma to jak praktyka gry na flecie

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Roni nie moge Ci poslac mojej foty bo sie nie zmiesci do skrzynki a tak serio to jakos nie mam w zwyczaju tego robic no chyba ze kiedys zmienie swoje zwyczaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kosztuje woskowanie??

Następny temat

nos

WHEY premium