SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pelling enzymatyczny!Uwaga na SogI ;)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212


Witam po raz kolejny od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem peelingu enzymatycznego Irena Eris do cery wrazliwej musze sie przyznac do tego ze juz od paru latek walcze z tradzikeim
No i jestem teraz w szczytowej formie(najmniej syfkow) juz pare razy uzyłem tego peelingu ale nie bardzo wiem czy dobrze robie bo nie widze zbytnich efektow.Mianowicie chodzi o zmywanie peelingu na opakowaniu jest napisan iz po kilku minutach trzeba go zmyc tonikiem ale robie to woda gdyz uzywam jednoczesnie kremu differin a na ulotce od tego kremu pisze zeby nie uzywac zadnych innych srodkow do cery tradzikowej podczas stosowania tego preparatu.W jaki inny sposob moge zmyc to a moze zmywanie jest dobre dziekuje za przeczytanie i czekam na odpowiedzi

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Karolinkaa ok
chyba dobrze by bylo jakbys zaczel uzywac kosmetyki ktorych uzywalas do tej pory a jesli samo nie zejdzie to idz do lekarza moze to faktycznie uczulenie, moze pojdziesz na testy i sie dowiesz na co jeszcze jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
pomyłka od 12 dni

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Spoko możesz zmywac tonikiem a potem tonik wodą,jak chcesz:) To na pewno Ci nie zaszkodzi!!!Życze powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
dzieki masz soga

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Hmm...będę musiała poszukać tego peelingu w drogerii,bo ja narazie używam maseczek oczyszczających,bo zawsze sie bałam,że peelingi strasznie podrażniają cerę.Aha polecam też robienie peelingów w salonie kosmetycznym,cera po nich jest gładka,ale trzeba je powtarzac raz na tydzień.Koszt ok.10 zł za zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
ja mysle ze ten enzymatyczny jest wyjatkowo łagodny.Przedtem drobnoziarnistego i troche podrazniał a ten jest idealny koszt ok 16zł polecam !!!!!!!

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
Karolinka napisz do mnie jak mozesz na gg z gory dzieki papap

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Broker o co chodzi ... hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
A tak chcem pogadac miec jakiegos specjaliste na swojej liscie kontaktow.Jak mozesz odezwij sie dziekuje pa

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Ja bym Ci polecala wizyte u kosmetyczki i kupno calej serii Ireny Eris bo naprawde dziala. a co do peelingu to mysle ze raz na jakis czas mozesz zmywac to tonikem a moze nawet zawsze tylko ze delikatnym i nie na tradzik bo moze to bedzie kolidowac z differinem(czy jakos tak?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
posłucham sie rad karolinki i bede zmywał toniiem do cery tradzikowej a pozniej to zmyje woda jak narazie nie widze kolizji w przeciwnym wypadko odstawie ten tonik i kupie inny tak jak radzisz dziekuje :)

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały problem

Następny temat

Bolące ściągna

WHEY premium