SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uczucie gorąca; otumamienie; swędzenie itd

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałeś badane hormony tarczycy TSH 3?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tsh ft3 ft4 i widzial mnie endykrynolog. all norma

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja w tym wypadku stawiałbym jednak na nerwicę, ale przez net nie można tego stwierdzić tylko przypuszczać, miałeś standardowe badania typu młoteczek w kolano, dotykać palcami nosa z amnkniętymi oczami, trzymanie wyprostowanych rąk przed sobą?
i jedno, jeszcze nie masz potliwości dłoni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tak mialem to i wszytsko niby w porzadku. potliwosc dloni mam tylko wtedy jak mam tą fale gorąca normalnie nie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
To moze jednak byc cos z tym uczuleniem jednak ciezko stwierdzic. Moze jestes uczulony na cos co pojawilo sie w twoim otoczeniu jakies 1,5 roku temu- wtedy kiedy zaczely sie te objawy.
Jezeli nie to prawdopodobnie jest to zwiazane z twoimi stawami.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
według mnie uczulenie bardzo wątpliwe

a co do tego ze moze byc związek ze stawami, te osłabienia zaczeły sie półtorej roku remu a stawy prawie rok temu (bez 1 miecha) wiec nie wiem czy to jest powiązowane no chyba ze te fale gorąca to było ostrzezenie co sie bedzie potem dzialo ale jak pisałem nie widze tu związku.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
No to ja juz nie wiem co to moze byc...
Ciezka sprawa.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
wiem ze ciezka sprawa

Boofi chyba tez nie wie co to moze byc skoro nic nie napisal

ehh w kazdym razie dzieki za pomoc panowie

Pozdrófka

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Takie reakcje wystepuja u normalnych ludzi w zwiazku z wysilkiem fizycznym ... duzym wysilkiem!

Jest to wina wyczerpania sys nerwowego.
Jak sam podales mija po godzinnym odpoczynku, wiec choroba to nie jest.

Nie masz po co sie goraczkowac, ale objawy sa byc moze zbyt wielkie. Prawdopodobnie "uczuliles sie" na wysilek wskutek przebytych chorob i z duzym prawdopodobienstwem ma to podloze w podswiadomosci. Mam na mysli ze normalna reakcja est rejestrowana z "fobiczna" ostroscia..

Poza tym przestan chlac tyle bo nikt ci nie pomoze za pare lat!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
Wodyn a czy taki stan rzeczy może się przedłużyć, bo ja byłem na redukcji i czułem wrażenie palenia na skórze, uderzeń gorąca, i niestety sporo mięśnia spadło podejżewam że od przetrenowania mięso poszło, teraz ciężko to odrobić, a fat wraca, co robić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

operacje plastyczne

Następny temat

ceny pillingu

WHEY premium