SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenbolon -)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z tego co mi wiadomo, nie można mieć uczulenie tylko na płyn albo tylko na tabsy, substancja ta sama, jak dla przykładu będziesz uczulony na cukier to nie będzie różnicy czy go zjesz łyżką czy rozpuścisz w wodzie, więc albo miałeś wała, albo jak jesteś uczulony to na tabsach też Cię dopadnie
przypadki chirurga po winie nie sa od uczulenia tylko od syfnego towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja teraz lecę kombo sylimarol i heparagen i daję rade, bo jak leciałem samo essentiale miałem zgagę i zero jedzenia było,zmieniłem na taką kombinację miałem dodać jeszcze essentiale ale lecę 3 tydz i wszystko ok,a średnio po 7-10 dniach na oralach mnie zapychało.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
łodzianin sog poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
aras 84
masz racje żle to napisałem
ale.. mozna miec uczulenie na wino -)
w rozt. wodnym
tak powiedział mi pan doktor ..który tez zajada s.aa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
ja zajadam essencjale i preparat z żurawina rok temu po dobrym długim cyklu byłem u lekarza i zrobiłem pełne badania +usg
pan doktor sie bardzo dziwił ze takie dobre wyniki tylko trans aminaze miałem w gornej granicy normy ale jak powiedziałem ze jem 300 g białka to powiedział ze norma -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
o.k dzieki wszystkim za wypowiedzi -)))
zamykamy temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masujemy i ubijamy

Następny temat

Pierwszy cykl -Winstrol

WHEY premium