SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tabletki czy proszek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka kreatyna jest najlepsza w proszku czy w kapsułkach.Jest jakas roznica?Jaka jest dobra kreatyna za niewielka kase?Chce ja połączyc z mass xxl!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz tanią i dobrą to kup sobie kretke Vitalmaxa w sfd.pl a gdy dostaniesz abonament daj mi soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
w tabsach jest wygodniej,ale wychodzi troche rdozej
w proszku jest taniej,ale jest troche"zabawy"z odmierzaniem.
jak jestes leniem to wez w tabsach
cenowo opłaca sie vitalmaxa - dobra i tania

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Nie ma roznicy lecz ja polecam w proszku bardziej oplacalne zakupuj z logiem CREAPURE olimp ma nie zadroga

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
za 200tabsow zaplacisz ok 55zl a za 250g prochu ok 50zl (chyba ze mowimy o czyms innym niz kreatyna ) dlatego bardziej sie chyba oplaca w proszku a i sposob przyjmowania wcale nie ejst trudniejszy, nawet szybciej sie sproszkowana krete spozywa polecam olimpa i vitalmaxa

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Bierz proszek!!!lepiej sie wchłania i taniej wychodzi,kapsułki są droższe bo są wygodniejsze w użyciu.Ja jade tylko na proszku,polecam kratynke TRECA,49 zł.,jestem baaaaardzo zadowolony a porównanie mam bo próbowałem kretki choćby nawet sciteca..nei powiem też dobry,jednak cenowo trec wypada lepiej,a i działaniem nie ustępuje.Jak pierwszy raz brałem Treca to przyszło mi ok. 1.5 cm w łapie,na drugim z centymetr,kosmos to to nie jest,ale na cykl uiżywałem po 250g każdy,zresztą siła mi świetnie skoczyła.To wydaje sie indywidualna sprawa co na kogo zadziała i jak,ja jednak pytany zawsze będe polecał tą kreatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp ZMA tm czy warto???

Następny temat

HMB i kreatyna

WHEY premium