SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syfy pod brodą !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
onasog

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nie wiem co tam naskrobaliscie ale :
jak golisz sie rano to po kapieli
jedziesz z włosem a nie pod włos
uzywaj dobrego balsamu po goleniu
dobrze zaopatrzyc sie w dobra maszynke
polecam taka, jade nia po głowie i po twarzy-dokupiłem drugie noze i folie , tnie wszystko i to naprawde dobry sprzet
http://www.braun.com/pl/360complete/360complete.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobre są, do całego "rytuału" golenia kosmetyki firmy NIVEA. Sam ich używam i jestem zadowolony. Poniżej napisze jak ten "rytuał" wygląda u mnie:

1. Tak jak pisała wczesniej forumowiczka ona1983 najlepiej golić się zawsze po prysznicu/kąpieli. (ja ostatnio goliłem sie po saunie, super sprawa).
2. Przed nałożeniem pianki/żelu do golenia , dokładnie oczyszczamy skóre twarzy z zanieczyszczeń i nadmiaru sebu(jeżeli ktoś ma przetłuszczającą się cere). Polecam do tego : Aktywny Żel Do Mycia Twarzy NIVEA.
3. Po oczyszczeniu skóry, nakładamy pianke/żel do golenia. Wciaramy go pod włos. Następnie nie golimy się odrazu (co jest częstym błędem), ponieważ musimy odczekać chwilke żeby żel/pianka zmiękczyła jeszcze zarost. Polecam do tego : Chłodzący Żel Do Golenia NIVEA.
4. Po krótkiej chwili gdy zarost jest już dobrze zmiękczony, zaczynamy golenie. Na początku golimy policzki, szyję, okolice ust i na koniec brodę. Zawsze golimy się pod włos.
5. Po goleniu spłukujemy pozostałości żelu/pianki letnią wodą(nigdy gorącą). Letnia woda pozamyka pory po goleniu.
6. Po spłukaniu resztek pianki, wcieramy w twarz balsam po goleniu, który nawilży skóre po goleniu, natychmiast złagodzi skóre. Polecam do tego : Nawilżający Balsam Po Goleniu NIVEA.
7. Po kilku minutach, gdzu balsam po goleniu dobrze się już wchłonie, dla poprawienia jeszcze kondycji naszej skóry możemy wetrzeć w skóre żel nawilżający, który jeszcze bardziej poprawi kondycję naszej skóry i ja nawlży. Polecam do tego : Nawilżający Żel Do Twarzy Nivea.

Ale sie naprodukowałem, mam nadzieje, że komuś sie przyda kilka moich rad, zaznaczam , że nie chciałęm robić firmie NIVEA autoreklamy, poprostu kosmetyki tej firmy są dobre do golenia nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Post który napisałem opiera się na moich własnych doświadczeniach, dlatego nie każdy może sie ze wszytskim zgodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
ONLY20 4. Po krótkiej chwili gdy zarost jest już dobrze zmiękczony, zaczynamy golenie. Na początku golimy policzki, szyję, okolice ust i na koniec brodę. Zawsze golimy się pod włos.

a inni pisza ze z wlosem

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robaleq - UPss mały błąd z mojeje strony sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
własnie tez to zauwazyłem ONLY czemu napisałes ze pod włos ??? ... ja osobiscie zawsze goliłem sie z włosem ;) co wiekszosc ludzi z tego co teraz czytam uwaza za prawidłowe ;) pzdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider® - trener mistrzów kulturystyki od 1936 roku, mający w dorobku miliony usatysfakcjonowanych wychowanków!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moge już edytować , oczywiśćie zawsze golimy sie z włosem!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
ej piszecie z wlosem, zawsze sie golilem pod wlos i bylem gladziutki.
teraz sie gole od 2 dni z wlosem i nie jestem gladki

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Tak jest różnica z gładkością jak jest z włosem a jak pod włos,ale tu chodzi o te podrażnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
zamiast pierdół to uzbierajcie kase na dobra maszynke i nie bedziecie mieli problemu z zarostem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biała wydzielina na oku

Następny temat

Zdrowie

WHEY premium