SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustanon vs teść prolo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Galenika, naucz sie czytac i nie fantazjuj. Kolo nigdzie nie wspomniał o Testosteronie Enanthate z aburaihan Iran, wiec nie wiem jak to sobie wymyśliłem i doajesz do porównania prolke vs. aburaihan vs. susta.
Ktoś to chyba żyje we własnym wyimaginowanym świecie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"marcelku umiesz liczyc?

nio postaraj sie, moja 8letniakuzynka juz umie to Ty chyba tez dasz rade"



a smiales sie z innych... nieladnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tej no w kazdym razie i tak wykazalem roznice, ktorej on nei zauwazal;) pozatym zle przeczytalem a nie pomylilem sie w obliczeniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dzień Dobry Kazzz

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
witam w nowym dniu ktory zaczal sie niezwykle*****owo... rano wybiegam z domu na basen a tu kutfa deszcz... i***** w bombki strzelil plywanie... ech life is a bitch... an ugly one...



Zmieniony przez - Kazam w dniu 2005-07-19 11:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 233
dzięki wam ale mam jeszcze jedną sprawe ej moglibyście mi rozpisać cykl z 15 shotami sustanonu 100 naposimu i clomid z góry dziękuwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Uzpełnij profil to pomyślimy

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 233
już wypełniłem profil ale niestety niemam zdjęcia i mam słabiutkie wynii siłowe oprucz barkuw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Panie kolego, za młody jesteś.... jeszcze.... proponuje Ci zestawienie kreatyna + gainer po takim czyms bedziesz fessssttt zadowolony (jeśli masz zdrowy rozsądek)

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 233
nom wiem ze za młody ale wiesz jakbyś ćwiczył dwa lata i miał takie lipne wyniki siłowe to wiesz :( a szczególnie na klatke a wcześniej miałem kuracje agovirin depot 6 shotuw ale to było prawie rok temu wszystko mi pospadało bo sie nieodblokowałem ale już mi znowu troche idzie al pomału
to jak rozpiszesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oma + meta RAPORT ;)

Następny temat

Co sądzicie o przejściu ?

forma lato