SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustanon250...

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
wsadzic na 10 minut do lodowki kiedy sie zmrozi dobry towar - to przetłumaczenie czyli jeżeli sie zmrozi to dobry towar tak radza sprawdzać na zagranicznych forach prawda to czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
hahahahhahha wszystkie oleje zmieniaja konsystencje pod wplywem niskiej temperatury czy tesc na oleju czy sam olej po zamrozeniu wyglada tak samo czyba ze sam sobie robisz i dolorzysz alkocholu to po zamrozeniu zostanie u gury troche plynu to tyle jesli chdzi o *******y popisane na zagranicznych forach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
jacekm29 "u góry" się pisze a tak po za tym to w każdym strzale powinna byc jakaś śladowa ilość alkocholu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
super ale jak bende chcial posluchac na temat ortografi to sie na forum jezyka polskigo zaloguje i w hviu mam jak sie pisze
proporcje alko przy zwyklych stezeniach np prop 100 mg ml nie przekraczja 3 %
a jesli chcesz cos wiecej na ten temat wiedziec to sie odezwij na priv
wiec nie zobaczysz tego 3% po zamrozeniu bo to naprawde sladowa ilosc do tego alkocholu benzylowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
i jak panowie z tym sustanonem bo ja mam dziwne odczucie że ładnie klepie heee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
domino1983 ta z lewej czy prawej ładnie klepie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
nie wiem bo mieszam jestem bardziej pobudzony jak dalej będzie szło to zobaczymy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
bijjj ;

sprzedam sterone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Orginal jak ktos zauwazyl ma date malego "rozmiaru" spojrzcie na zdjecie gdzie jest rusek i pakistan. Po prawej pakol ma mala date drobnym druczkiem a rusek na pol ampuly.

Tu napewno cos bedzie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117
a ty zobacz jaka data postu jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol depot - Zambon

Następny temat

Boldenon - Zambon

WHEY premium