SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustanon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Do angielskiego hurtownia przyjechał smutni panowie i powiedzieli
Wspiera pan terroryzm kupuje pan od terrorystów z Pakistanu pewne srodki niepodoba się to naszemu rządowi ,koniec histori
Od tego spotkania hurtownik nie ma oryginałów ,dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to pakistaństy terrorysci sprzedaja pewne środki tylko angielskiemu hurtownikowi?

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-04-07 02:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Widzę ze podobała się bajka na dobranoc:) ta substancji z foty to kapelana kupa .Tak jak wiedza twoja na temat wyżej wymieniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 331
widzę że żal dupę ściska moi koledzy jadą na tej suscie już 6 tydzień i bardzo chwalą tak że nie oceniaj książki po okładce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
musclework
Widzę ze podobała się bajka na dobranoc:) ta substancji z foty to kapelana kupa .Tak jak wiedza twoja na temat wyżej wymieniony


akurat na temat powyzszej susty nie mam zadnej wiedzy. nigdzue nie wypowiedziale sie czy ori/fake, dziala czy nie. Nie siedze w temacie sterydow jakos bardzo, sprawdzam to co mi potrzeba pod katem tego co dill ma i co chce wziac, ale na chlopski rozum wniosek ze nie ma w ogole org susty z pakistanu to .
Nieraz wystarcz np (a takich roznych przykladow moze byc duzo) ze ktos ma laksa pracujaca w aptece/hurtowni i brata w Polsce juz lokalny rynek w postaci kilkunastu najblizszych znajomych tego brata moze zostac zaspokojony. Samma polska i UK to lacznie 100mln ludzi. Nie wiem jak to odbywa sie na grubych szczeblach, ale z tych 100mln napewno niejeden kreci swoje malutkie biznesiki i ma jakies tam znajomosci pozwalajace wyrwac org saa. Zapewne jest to na mala skale i napewno 90% albo i wiecej tego co krazy to faki, ale twierdzenie ze NIE MA W OGOLE NIGDZIE ORYGINALU... no prosze Cie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 331
ok nie ważne ty wiesz swoje ja swoje niech tak zostanie po co te bezsensowne drążenie tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ty to do mnie napisales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
A ty dalej swoje co chcesz tu jeszcze uslyszec ?? Wbij ta suste i daj znac za 5 tygodnia A nie dalej o dupie marynie , na diecie sie skup
a nie na p******ach

Zmieniony przez - Recticel3 w dniu 2012-04-07 15:19:06

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 331
SPOKO :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 331
A TAK A PROPO CIEBI Recticel3 MASZ 45 NA KABLU NA TEJ FOTCE WIDAĆ ŻE ŁAPKA ZALANA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alchemia Winstrol oral w blistrach, Opinie

Następny temat

co to za Methandienon ?

WHEY premium