SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy czy prohormony?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nawt nie s******lam tylko biegam naokoło samochodu i rzucam kamieniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
nie chodzi o to ze nie wiadomo co siedzi w ph bo wiadomo tylko kwestia jest tego typu ze te substancje które w nich sa nie sa do końca zbadane pod kątem zdrowia i oddziaływania na nasz organizm .
a to że sa wy***ki to wszędzie sie zdaża :D a przedewszytkim w SAA ....... :D podróbki były sa i będą ludzie wszytko podrabiają żeby zarobić ..... "trzeba było by wszytkich chińczyków wymordować" to może by juz tyle tego nie było ale co na to poradzimy..
ja an twoim miejscu popróbował bym najpierw z ph :D chyba ze masz dobre dojście do SAA

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemon - to opisz prosze co siedzi np. w Trenadrolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
nie rozumiem pytania rozwiń je troszke. czasem np jeden specyfik może powodowac różne efekty u 2 osób gdyz wszytko zależy od twojego organizmu jednemu po tym bedzie spoko szła siła 2-3 kilo suchej masy a drugi może Nawet wylądowac w szpitalu . mi głównie chodizło o to że lduzie piszą że nie wiadomo co siedzi w PH odpowiadam iż WIADOMO co siedzi lecz skutki są niewiadome bo za mało badań było wykonanych w tym kierunku

Zmieniony przez - czemon w dniu 2008-12-14 19:21:56

Zmieniony przez - czemon w dniu 2008-12-14 19:22:19

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego te PH produkuja niewiadomo jacy ludzie i niewiadomo co do nich pakuja. jak zapodasz SAA to w najgorszym razie trafisz na wy***ke ktora nie zadziala natomiast ph moze ladnie ci bebechy poryc. Bralem kiedys ten trenadrol na probe i nie polecam, moge go polecic na kicka ale nie dluzej niz 3 tyg. JA stosowalem nieco dluzej i ciagle cos mnie pobolewalo popiajlem sobie zióla i pomoglo w ostatnim tyg tego ph podczas ciezkiej pracy fizycznej zaczela mi krew leciec z nosa. odstawilem i zrobilem odblok. wiem ze wiecej ytego nie wezmepozdrawiam
PS do autora postu jestes po***anym gownairzem co chyba polerwoal palki swoim kumplom na silce albo oni na nim cwiczyli swe palynic nie wiesz o silce a za SAA chcesz sie bracjestes taki cwany to ustaw sie ze mna albo ze scorpio wtedy zobacyzmy co naprawde potrafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemon - to opisz prosze co siedzi np. w Trenadrolu

PODOBNO WIADOMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
prosze cie bardzo - Trenadrol (17b methoxy-trienbolone) jest niby 200 razy silniejszy niż metyltestosteron jeszcze jakieś pytania?a tak wogóle to byście mu coś chłopaki doradzili a nie robicie z SAA jakiś temat tabu skoro sie tak udzielacie w innych tematach. niech mu nawed spadnie 40 kilo i to nawed mięcha, nie wiezycie ze w rok idzie tak spaść hmmm no to chyba nie wiecie nic o życiu zresztą napisał że był w szpitalu.

a tu taki krótki opis renadrol jest najsilniejszym dostępnym dzisiaj środkiem pro hormonalnym. 17b methoxy-trienbolone wykazuje trzykrotnie wyższe powinowactwo do receptorów androgenowych niż czysty testosteron. Związek ten po przedostaniu się do krwioobiegu i związaniu z receptorami androgennymi wykazuje specyficzne działanie anaboliczne. Powoduje wzrost tempa syntezy białek mięśniowych, co daje efekt szybkiego zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wtórnie powoduje także ograniczenie nadmiernego apetytu, co stymuluje zmniejszenie się depozytu niechcianego tłuszczu. Jednocześnie Trenadrol wykazuje działanie antykataboliczne, polegające na zatrzymaniu rozpadu białek mięśnia i aktywowaniu w zamian tłuszczu jako substratu energetycznego. Dlatego 17b methoxy-trienbolone może być stosowany zarówno w cyklu zwiększania masy ciała, jak i redukcji masy ciała z nastawieniem na definicję. Co ważniejsze, nie wykazuje przy tym tendencji do wiązania się z aromatazą i reduktazą, co sprawia, że środek nie powoduje retencji podskórnej wody i nie przekształca się do DHT. Uważa się, że 17b methoxy-trienbolone wzbudza wydzielanie silnego anabolicznego hormonu IGF-1, który powoduje przyśpieszenie budowania mięśnia i spalania zapasów zmagazynowanego tłuszczu.


każdy nich robi tak by było dobrze i tyle


Zmieniony przez - czemon w dniu 2008-12-15 11:24:43

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i twierdzisz ze to jest tam w srodku ?

nie ciągnie wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
jak kupujecie jakieś g**** z kilosport'u to się nie dziwie że takie opinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Maximus_20 dokładnie :D heheh kilo ports walą bo najtaniej :D chociaz ja wdupiałem tego pierwszego superdrola co wychodził z kilo i nie było takei złe siła na + 20 na klate więc dobry był... nei ryło za bardzo tylko mocz troszke ciemniejszy a tak pozatym utwardzenie mięcha na maxa

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

Tesc 5% farmadon

WHEY premium