SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanozolol..................

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Posłyuchaj synku ja trenuje 4 lata zacząłem ważąc 64 kg. Jesteś chamem bo nie potrafisz kulturalnie a jednocześnie dosadnie wykazać że masz racje. Racje mam niestety ja. A co do twojej szkoły to nawet w najlepszej zdażają się ćwoki.Nie masz pojęcia o koxie i przyznaj się... a nie wyskaklujesz z tekstami nie pasującymi cywilizowanemu człowieko.Chama spotkać mozna wszędzie nawet w twoim LO

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Posłyuchaj synku ja trenuje 4 lata zacząłem ważąc 64 kg. Jesteś chamem bo nie potrafisz kulturalnie a jednocześnie dosadnie wykazać że masz racje. Racje mam niestety ja. A co do twojej szkoły to nawet w najlepszej zdażają się ćwoki.Nie masz pojęcia o koxie i przyznaj się... a nie wyskakujesz z tekstami nie pasującymi cywilizowanemu człowiekowi.Chama spotkać mozna wszędzie nawet w twoim LO

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Jeszcze jedno, o matce to lepiej nic nie mów bo to święta osoba.Każdy na ulicy da ci w gębe jak powiesz coś złego na jego matke.To się nazywa honor.

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kzady da mi w gebe bo sa na swiecie frajery,ktore sie boja dac ci w gebe,nawet jesli pojedziesz im po rodzinie,ale ja ci twojej matce nie ublizylem w zadnym tego slowa znaczeniu.a jesli chodzi o mnie to gdy zaczynalem cwiczyc wazylem 57-58kg.dzis waze 74-75.zdaje sobie sprawe z tego ze nadal nie jestem "duzy"jak ty mistrzu ale troszke(nie mowie ze jestem taki swietny jak ty)ale tak troszke orientuje sie w sprawachj silowni,co za tym idzie i w sprawach dopingu.a jesli chodzi o doping to mam z nim bardzo duza stycznosc...robilem zatrzyki bratu,kumplom.dobrze wiem jaki srodek na co wplywa,jak nalezy go dawkowac..itp.artykolow tez "kilka" przeczytalem na forum z czego duza wiekszosc wlasnie o koxach poniewaz bylo duzo rzeczy ktore mnie nurtwoaly,wiem ze stanozolol,zbija,i rzezbi muskulature,ze daje za***ista silke.ale nie znam nikogo ktoby bral sam stan.przewaznie biora go z deka..dlatego zadalem pytanie czy przy odpowiednim doborze odzywek i dawce okolo 100 tabsow mozna zrobic troszke masy...?Roman powiedz co o tym myslisz...pozdr

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Widzisz , trzeba tak od razu. A tak szczerze to troche źle sformułowłeś pytanie, wyglada z niego że nie wiesz co jest co , ale mniejsza z tym.Stanozolol jest to winstrol:
I winstol nie daje masy , tylko siłe i rzeźbe
II lepszy jest w strzałach
III jak to tabsy 2mg to szkoda czasu na to

Powiem ci jeszcze , jeśli ktos wyśmiewa cie na forum tzn. że robi tylko dlatego że widzi jak ktoś inny nie ma pojęcia o tym co pisze. A niestety te p[ytanie było troche dziwne

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki,masz racje ,spieszylem sie i zle je sformuowalem,to maja byc tabsy 5mg,tak mi sie zdaje..kurde to marnie bo sie nakrecilem na to winko..wiem ze stanozolol to jest to co winko w stzalach..wiem ze winko w strzalach jest lepsze,ze strzly sa lepsze od tabsow,bo sa podawane domiesniowo,a nie musze przechodzic przez uklad pokarmowy...itd..itd..a to co bys mi doradzil deczke 8 stzalow?a to winko co mialem jesc to jest stanabol british dragona i to sa 5mg...wiec co mi doradzisz?

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
deka : 1-8 tyg 200mg

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie uwazasz e trzeba zejscie zrobic?np. koncowka 200-100,albo zeby w szczycie na 300 wejsc?


chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
jak chcesz bawić się w szczyty to na początek walnij 300mg a potem 200mg do konca

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
winstrol lepszy w strzalach niz w tabletkach ALELUJA

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanon czy omnadren

Następny temat

4ml Deca-Durabolinu (grecki) PILE

forma lato