SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stacki kreatynowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): wstyd

Wiek: 24

Waga: 85

Wzrost: 190

Cel cyklu: masa/zagospodarowanie czasu przed saa

stosowane już wcześniej suplementy : dluga historia

Uprawiane inne sporty: okazjonalnie biegi/rower

stosowane wcześniej spalacze : Salbutamol Efedryna Kofeina, Therma pro itp

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Extreme D, witaminy mineraly

ilość dni wolnych od kreatyny: 2 od cyklu okolo 3 lata

przewidziane finanse na cykl: 0, do dyspozycji jest Shootgun, Storm i Extreme Drive z Angel Sport Nutritions

uwagi i sugestie: rozchodzi sie oto jak to wszystko sensownie wrzucic w gardelko wiem ze Extreme D nie wezme w okolicach treningu, bo trenuje okolo 19-20 a chodze spac(i tak ma zostac) okolo 12-1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) : wstyd


za trudne do zrozumienia ?

ja proponuje dawac bany za nie rozumienie tego JEDNEGO tak jednoznacznego slowa. ten dzial straci sens w innym wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wytlumacz m co dalaby Ci fotografia mojej sylwetki, kiedy miesien jest roztrenowany i odwodniony?
za dwa tygodnie na samym ryzu i kurczaku podskocze ok 5-7kg(woda) fotka bedzie wygladala zupelnie inaczej, wrzucam to co mam sprzed par tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zatem ty wytlumacz mi czemu tak ciezko przeczytac regulamin a latwo miec do niego zastrzezenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zostawiasz alternatywy
tak przynajmniej wynika z danych


dwie porcje dziennie staka muszą wejsc


storm 15-20min przed treningiem
w dni wolne po południu


a dwa pozostałe stacki
kolejno jeden a po zakonczeniu drugi
z 30-45 min przed drugim sniadaniem

a jesli twój żoładek to przyjmnie mozna i na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Witam mam pytanko co dokupic do no explode na mase ale nie chce skoczyc w pasie z gory dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
myslalem dokupic jakies bialko do no xplode dobry pomysł ? co plecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem ze kazdorazowo ilosc - miarka zalaczona do produktu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Zależy ile masz pieniędzy
Ja tam ostatnio testowałem No Xplode+Storm
Efekty jak najbardziej na plus
z białkiem oczywiście też może być, ale wiesz że białko to tylko uzupełnienie...

.!Go HarD oR gO HomE.!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a1



porcja=miarka

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2008-10-19 20:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki, Bull co polecasz na zapobiegawczo na rozstepy(zewnetrznie i wewnetrznie)? Przez caly okres roztrenowania dosc dobrze ciagnelem diete, wiec spodziewam sie duzego skoku "masy" conajmniej 10kg do swiat i kolejne 10 do wakacji(tu juz pojdzie troche saa i ph)

zastanawiam sie czy kolagen(jakiego producenta byc polecal?) i jakies balsamy nawilzajace wystarcza(mam dosc spora tendencje do rozstepow)

Zmieniony przez - a1a1a1 w dniu 2008-10-20 01:29:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXYGEN ??

Następny temat

stacki kreatynowe - rozpiska

WHEY premium