SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stłuczone kolano - pomocy...

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

w zeszly piątek upadlam na kolano ( sierota wywaliłam się na chodnik) po tym poprowadzilam jeszcze 3h zajęc fitness ponieważ nie czułam bólu prócz zdarcia skóry pod kolanem... ale wróciwszy do domu zauważyłam że kolano jest spuchnięte więc od razu chłodziłam je obłożyłam na noc kapustą aby opuchlizna zeszła i starałam się od piątku nie forsować nogi do dzisiaj nie prowadziłam żadnych zajęć starałam się oszczędzać nogę mrozić używać maści przeciwzapalnych- chłodzących ...na zdjęciu nie wykazano żadnego złamania opuchlizna juz prawie zeszła siniaki również natomiast ja nadal nie mogę do końca ugiąc nogi już dalej niż na początku ją zginam ale ból jest okropny jakby coś pod kolanem ciągneło mnie bardzo mocno jak również przy rotowaniu kolana mam dziwny mały ból od wewnątrz i zewnątrz i uczucie jakby kolano było trochę nie stabilne opuchlizna jest bardzo mała już głownie koło rany która się nie zagoiła jeszcze w pełni... jak myślicie co to może być? i kiedy można zacząć jakąs aktywność ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak robiłaś tylko rentgena , to za mało, zrób usg, a jak usg nic nie pokaże, to rezonans, choć na początek pewnie dostaniesz maść i tabletki przeciwzapalne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treningg odpowiedz

Następny temat

Przytycie

WHEY premium