SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spuchniete dziasło - boli

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
mozna czyms plukac usta zeby opuchlizna zeszła ?? bo troche boli i mnie to denerwuje, zawsze tak mam że jak cos twardego ugryze dziąsłem nawet twardszą skórke od chleba to mi dziaslo puchnie i boli to normalne???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Idź do dentysty i spytaj może z zębem coś jest nie tak. A na razie płukaj szałwią albo nalewką z szałwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
albo nalewką babuni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
- po pierwsze odpowiedz sobie jak jest u ciebie z higieną jamy ustnej (stan zębów , bł śluzowej i dziaseł,mycie , ubytki , kamień)
po 2 kolega trafną radę dał : płucz szałwią , smaruj maścią ją zawierającą , ewentualnie kup sobie coś jak periokin , eludril (zawierają chlorheksydynę)
mozesz też spróbowac z sacholem . czy taką maścią jak baikadent
2

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
myje ze 3razy dziennie ostatnio za mocno podjechalem szczoteczką po dziąsłach to też mnie bolało pare dni ale juz przeszło ale znowu boli i juz mnie to denerwuje pomalu ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jajka a skóra

Następny temat

jak ocenicie moje wyniki morfologii i OB ?

WHEY premium