SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sklepy w nowym jorku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
dzieki za pomoc. naprawde bardzo mi pomogliscie.
pewnieie przejde sie na myrtle bo niedaleko mam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51585 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak ci się ogólnie Ridgewood podoba? W którym miejscu dokładnie mieszkasz (jaka ulica, skrzyżowanie ? ).
Dużo latynosów tam jest w sumie, ale miło popatrzeć na panienki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
powiem ci ze ridgewood jest ok. ostatnio przeprowadziło się tu mnóstwo polaków. na samym ridgewood jest z 15 polskich sklepów. mieszkam na Groove Street. a co do panienek to latynoski są w porządku, jednak najlepsze dziewczyny sa zdecydowanie w Polsce:)

anabol a znasz może jakieś inne sieci sklepów? niestety w gnc nie ma shocka i storma:(

Zmieniony przez - johnyman w dniu 2007-01-20 19:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
te 2 sieci sklepow(GNC i vitaminshoppe) sa chyba najbardziej rozpowszechnione w USA

jest jeszcze taka mala siec,ale kurcze nazwy sobie niemoge przypomniec

W niektorych sklepach GNC mozna znalesc Storm i Shock therapy
kiedys w jednym z GNC niedaleko mnie byl Storm na promocji za 18$


pzdr.

Zmieniony przez - anabolX w dniu 2007-01-21 06:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51585 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszzcze masz na manhtanie dosc duzy sklepik GNC.
Skrzyżowanie Lexington Ave i 84th street , apartamentowiec tam remontowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
jak się spytałem panienki w sklepie gnc na myrtle czy mogliby mi sciągnąć storma i shocka to powiedziała ze tych dwóch produktów nie ma w ofercie gnc i w żadnym sklepie z tej sieci nie bedzie tych supli. Przejde się jednak na freshpond aby się upewnić oraz jak będe na manhatanie również zobacze w tym sklepie, którego adres mi podał Dudek. w vitamine shop jest storm i shock ale po 35$ jak nie znajde nigdzie indziej taniej to napewno wezme bo i tak jest to cena zdecydowanie niższa niż w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51585 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsiadasz na Myrtle-Wycoff w L, wysiadasz na przystanku 14-street Union Square, wsiadasz w 6 i jedziesz do 86th street, na piechte przechodzisz 2 ulice i jestes.

Jedzie sie jakies 30-40 minut, zalezy ile czekasz na drugi pociag. Obok masz za***iscie duzy sklep z elektronika, dosc tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
niestety w żadnym ze sklepów gnc nie ma storma ani shocka. wiem bo byłem w kilku. myrtle, freshpond, 86 street, times square, brighton beach i na greenpoincie. chyba największym wzięciem cieszą się produkty bsn bo w każdym sklepie jest ich bardzo dużo i to znajdują sie w najbardziej widocznych miejscach na półkach. w ogóle dużo osób dopytuje się o ten anator. i nawet cena och nie odstrasza a kosztuje różnie bo 89$ lub 67$.
czy słyszeliście juz jakieś opinie o tym produkcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
odposc sobie tego anatora
tam jest tylko 16 porcji

ta odzywka niejest warta tej kasy

Zmieniony przez - anabolX w dniu 2007-01-26 07:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
nawet nie przeszło mi przez myśl żeby to kupować. tylko ciekawi mnie czy takie coś w ogóle działa bo amerykańce jak patrzę na to to oczy im się świecą:) a storma i shocka kupiłem w jednej z aptek na greenpoincie i był niestety droższe niz w internecie bo kosztowały po 35$.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie samego TCM

Następny temat

XP, Crester, Ostrowia

forma lato