SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do olimpa:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Patrząc w ten sposób-można walczyć i z reklamą. Zastanawia mnie tylko po co było zmieniać jeden z najchętniej kupowanych produktów i to jeszcze Olimp, który tak reklamował chelaty Albion.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
Czytam czytam czytam.

Nie widzę stwierdzenia że coś MOŻE BYĆ
To Twoje domniemanie-skojarzenie,czy coś w tym stylu w mojej obiektywnej ocenie.

Ale jak Ciebie obiektywna ocena nie interesuje to tzrymaj się swojego domniemania-masz takie prawo.

są granice których przekraczać nie można

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
"żadnego gronkowca ani żadnych tego typu skażeń tam nie znajdziecie... w innych kampaniach nie jest to juz takie pewne..." <- mam wrażenie że czytamy inne zdania :)
nie jest pewne czy go tam nie ma, jest pewne że może tam być, to jest czyste czytanie tekstu żadna nadinterpretacja

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
"w innych kampaniach nie jest już takie pewne " to nie = MOŻE BYĆ

litości zastanów się.
Nie ośmieszaj prawników

pozdr

są granice których przekraczać nie można

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
jeśli coś nie jest pewne to znaczy że może być różnie... ośmieszasz się chyba sam... a po moim wieku nie zauważyłeś że nie mogę być prawnikiem??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
Napisałeś że studiujesz
To chyba dla przypadku czy tak jest rzeczywiście?

są granice których przekraczać nie można

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18968
Dla mnie też to jest jasne: nie jest pewne, że nie ma, czyli dopuszcza się możliwość wystąpienia, co jest równoznaczne z tym, że może być. To nie jest nawet interpretacja, przecież dokładnie to jest tam napisane :). To może oświeć nas BBULL, jaka jest jedyna słuszna według Ciebie interpretacja tego zdania? Czy według Ciebie jest tam napisane, że nic nie wskazuje na wystąpienie gronkowca u konkurencji (co jest zgodne z prawdą)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
dla potrzeb tej dyskusji jestem oszukiwanym konsumentem...
zadowolony?

kkz bo my obaj nie czytamy ze zrozumieniem :)

Zmieniony przez - dawidowicz w dniu 2010-01-25 22:27:47

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
dyskusja stała się bezprzedmiotowa

cóż czasami tak bywa.

Pozdr

są granice których przekraczać nie można

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
Bbull dlaczego? bo ktoś przestał mi kazać coś tłumaczyć tylko Tobie uzasadnić twoją opinię??

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Którą odżywkę wybrać... ?

WHEY premium