SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

psycha

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ia możesz odstazic,bo e2 masz w dolnej granicy,to nawet jak hcg podbije je to nic się nie stanie,bo 5.000to dla estro nie dużo. Ja te hcg dał bym nawet dziś wieczorem,ale jak dasz jutro to też nic ci nie będzie.

A te Suty to twoja wkreta mi się wydaje,a od macania puchna i to jak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Pewnie masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to może lec dalej,bez tego mastera,a np daj wino i lekko testa na +,a druga sprawa strasznie mało tego testa na wynikach,bo dziś czwartek,czyli dzień na strzała,to powinien być wyżej test,jak dla mnie napewno ponad skale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Ostatnio brałem wtorek z rana testa może dlatego
. Na poprzednich wynikach było 35 ng/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ten sam flakon testa teraz jest co na poprzednich badaniach. Dziś rano robiłes badania,czyli tak czy siak nie minęło wiecej niż 48godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Tak ten sam, ale dzisiaj nie robiłem strzała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Minęło ponad 48h bo robiłem wtorek kolo.7 rano a badania dziś po 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Ale ogólnie wyglądam całkiem nieźle waga weszła jakieś 5kg zgubiłem FAT żyły wyskoczyly także jestem zadowolony, ale nie wiadomo co tam w środku siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze,wiem bo jestem od początku w tym wątku,ale na badania poszedłes rano czyli nie całe 48h od strzała,a propa bije się e2d.

moja teoria jest taka:
na początku cyklu leciał dobry test,dałeś 2flakon który też był dobry,rozpoczales kolejny który to nie był już dobry,no i test zaczął spadac,no i stąd twoje samopoczucie, estro spadło od ia,ale też od tego że test zaczą spadać. Bo okres półtrwania to nie jest tak Że dziś jest w uj testa, A za dwa dni jest już piwnica. Pisze z telefonu to może nie do końca wyrazaam to co chce przekazać,ale mniej wiecej rozumiesz,jak źle myślę niech mnie jakiś mod poprawi.

dobra pal licho minęło 50godzin to test nie powinien nagle z 32spaść do 8bo to fizycznie nie możliwe.Jak by to tak działało to wiesz jaka burza hormonów była by w organizmie?To by się nie biło e2d tylko ed, chyba że masz Suspension,a nie propa.:)

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-06-18 15:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Ale ja lecę z ampułki 1 ml po 10 w kartoniku testorapid
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop +oxa

Następny temat

tamixofen

forma lato