SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop + superka + jakiś ph

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
ćwiczę sumiennie 3 lata, mam przebyte 2 cykle sterydowe
1. prolo + wino (7tyg)
2. prop + npp + wino + oxa (10tyg)

mój profil z wymiarami:
http://potreningu.pl/dzienniki/pomiarowy/249/walendzi
http://potreningu.pl/ludzie/galeria/249/walendzi

Chcę zbić trochę tłuszczu i od kwietnia/maja wejść na nowy cykl przedwakacyjny.
Myślałem, aby zacząć od samego prohormonu przez 4 tygodnie, aby się rozgrzać a następnie zrobić 8 tygodni właściwego cyklu
1. prop 80mg e2d
2. superka 50mg e2d

na odblok clomide + hcg

Moje pytanie brzmi:
1. czy to dobry pomysł, żeby stosować prohormon przed właściwym cyklem sterydowym
2. jeśli tak, to jaki prohormon wybrać?

Chcę tak zrobić, ponieważ chcę wydłużyć cykl do 12 tyg, gdyż 8 tyg na krótkich estrach to dla mnie za mało, stąd pomysł prohormonu przez 4 pierwsze tygodnie. Inna opcja to stosowanie długich estrów przed krótkimi, ale nie chcę tego, ponieważ nie chcę robić masy przed wakacjami, bo łatwo się zalewam, a forma musi być plażowa.
szukałem dziś caly dzień podobnego problemu w internecie, ale nic nie znalazłem;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
czemu tak dziwnie prop 80 mg?dobij to okrągłej liczby ph na początku to nie będzie coś przed cyklem, to już będzie cykl, ja bym odpuścił, a jak już koniecznie, to tak żeby się zazębiało z propem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza cyklem ważę nie wiele ze względu na niski wzrost, nie jestem "kawał chłopa", żeby walić centymetr teścia. boję się też wyprysków na ciele...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Propionat

Następny temat

test laboratoryjny clenebuterolu

WHEY premium