SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
Czy bromokryptyna moze wyleczyc hiperprolaktynemie , czy tylko zapobiega jes skutką podczas przyjmowania srodka ?

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
Bromokryptyna leczy hiperprolaktynemie, przez obnizanie poziomu prolaktyny.

Czy pil ktos alkohol podczas przyjmowania bromergonu?Na ulotce jest napisane ze przyjmowanie leku obniza tolerancje na alkohol, ale nie wiem na ile powinno sie unikac? czytalam,ze niektorzy bardzo zle znosza nawet mala dawke , a inni jakos nawet zyja w miare normalnie. Nie pilam jeszcze ale od poczatku leczenia boli mnie zoladek, wiec pewnie alkohol tez nie pomoze,ale tak z ciekawosci pytam... 0;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
nie pij lepiej , bo potem mogą być komplikacje wymioty , strasznie złe samopoczucie , halucynacje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
tak cos podejrzewalam,ze nie za dobrze jedno z drugim reaguje, ale mialam nadzieje,ze nie jest tak zle. No coz zostaje przymusowo abstynentka na minimum 3 miesiace ... wątroba odpocznie 0;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Ja tam prawie nie pije i daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12431
witam!Krzabr a powiedz mi jakei dawki bromokryptyny biezesz ile mg??bo ja mam 2.5 mg tabletki i ejstme ciemaw jak ci rozpisal kuracje ma bromo twoj endokrynolog
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
mój od 1.25 do 5 mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
ludzie jetescie zacofani? teraz sa nowe ,lepsze leki niz bromokryptyna!!! np NORPROLAC nie ma skutkow ubocznych , ale jest droga, a dziala skuteczniej nawet od bromki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Dobry endokrynolog wie jaki lek dać

Norprolac Działanie niepożądane: Najczęściej występują (głównie w pierwszych dniach leczenia i po zwiększeniu dawki): nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, uczucie zmęczenia. Rzadziej mogą wystąpić: brak łaknienia, bóle brzucha, zaparcia, biegunki, bezsenność, obrzęki, zaczerwienienie twarzy, upośledzenie drożności nosa, niedociśnienie. Niedociśnienie ortostatyczne może spowodować omdlenie. W pojedynczych przypadkach - ostra psychoza ustępująca po odstawieniu leku. Brak danych na temat przedawkowania chinagolidu (prawdopodobne objawy to nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, senność, niedociśnienie, omdlenie - leczenie objawowe).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to normalne ???

Następny temat

badania krwi

WHEY premium