SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

spoko_loko

15 poziom — Początkujący
Dziennik treningowy
15
otrzymanych szacunów
2136
przeczytanych postów
11778
napisanych postów
Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musiałaś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś stamtąd gdzie byłaś.
Nazwa tematu Dział Odp. Data tematu
Odżywki i suplementy

Six Star - creatine 1135g

witam co uważacie o tym produkcie, czy jest warto kupić ??? czekam na wasze komentarze. ilość porcji w opakowaniu: 20 skład: ilość: %rdz wartość energetyczna 170kcal węglowodany 42g 14% wapń 70mg 7% sód
19 2007-08-07 17:21
Trening dla początkujących

Tyby budowy ciała

pomimo, że indywidualne różnice są ważne, wielu trenerów na siłowniach przyjęło ogólne typy, wzorce budowy naszego ciała by łatwiej określać indywidualne predyspozycje, potrzeby i cele. bez względu na wiek, rasę oraz płeć - każdy mniej lub bardziej
8 2006-06-13 17:43
Trening dla początkujących

Prezentacja na temat KULTURYSTYKI

tutaj zamieszczam link do prezentacji power point, która przedstawia podstawowe faq na temat kulturystyki. bardzo ładnie zrobiona po mojej modyfikacji. polecam serdecznie wszystkim!!!! http://rapidshare.de/files/22965073/prezentacja.rar.html
2 2006-06-13 18:01
Iron Horse Series

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. !!!!!

<br><br> <br><br> życzenia radosnych świąt wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i
16 2008-03-21 14:13
Po siłowni, o siłowni

Muzyka z filmików ?

witam wszystkich i mam zarazem do was wielką proźbe. czy umielibyscie "wyłapac" z filmiku jakis tekst piosenki i potem znaleść dana piosenke ( tylko tytuł i
21 2007-02-14 15:20
FITMAX

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!!

<br><br> <br><br> życzenia radosnych świąt wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i
9 2008-03-21 14:10
NATURE'S BEST

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!!!!!

<br><br> <br><br> życzenia radosnych świąt wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i
12 2008-03-21 14:12
ATLETA

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!

<br><br> <br><br> życzenia radosnych świąt wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i
3 2008-03-21 14:07
Odżywki i suplementy

Thyrotherm+HMB

witam czy dobre będzie połączenie hmb 3gr dziennie + thyrotherm cel to redukcja tkanki tłuszczowej, ale nie mam jej dużo ale chce jeszcze dopalić?? bo hmb chce użyć jako antykataboliku żeby ochronić mięśnie?? czy będzie to dobre
36 2007-03-14 17:58
Odżywki i suplementy

Booster testosteronu

mam pytanie. jakie jest najlepszy tego typu produkt na rynku i czy naprawde podnosi on w jakimś stopniu poziom testosteronu w organizmie czy to tylko mit ???
0 2008-03-12 18:36
Targowisko

[Sprzedam] NOWY STORM 417gr(40porcji)

witam ma do sprzedania nowego stroma 417gr. cena 109zł składniki zawartość w jednej porcji - 10,33 g: * kalorie 0 węglowodany < 1 g cukry 0 g magnez 5 mg * hypervol complex 5000 mg glukonat
15 2008-02-02 11:09
ATLETA

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

<br><br> składam najserdeczniejsze życzenia dla całego teamu atleta. niech te święta będą dla was chwilą radości. niech sie spełnią najskrytsze marzenia oraz dużo dużo zdrowia
7 2007-12-25 14:03
NUTRIFARM&OLIMP

Pytanie do Darka Szukały - kreatyna

witam mam do pana pytanie. nurtuje mnie mały problem, a mianowicie dot. kreatyny. ile organizm jest w stanie przyjąć gr kreatyny w ciągu 24h. ogólnie przyjmuje się przez większość że to 10gr. są jakieś potwierdzenia naukowe, jakoby ta
29 2008-01-21 17:49
Iron Horse Series

Do MARKA C

witam mam do pana pytanie. nurtuje mnie mały problem, a mianowicie dot. kreatyny. ile organizm jest w stanie przyjąć gr kreatyny w ciągu 24h. ogólnie przyjmuje się przez większość że to 10gr. są jakieś potwierdzenia naukowe, jakoby ta
7 2008-01-21 17:47
Odżywki i suplementy

jabłko+ester

witam panowie mam pytanie. niedługo leci cykl jabłko+ester i sie zastanawiam kiedy lepiej jest wziąść jabłko a kiedy ester. czy lepiej z rana przywalić jabłko w porcji 5gr a po treningu ester 4gr+1gr jabłka. czy lepiej
16 2008-01-07 17:57
ATLETA

Przeobrażenie strony atleta.pl

witam no tutaj sony muszę pogratulować. bardzo ładnie wygląda nowa stronka atlety. wreście coś ruszyło !!!
40 2007-05-14 16:29
Odżywki i suplementy

KREATYNA a dodatki

witam chciałem zapytać jakie dodatki są najbardziej przydatne pod czas cyklu. fragment art.: dodatki: 1.dextroza,glukoza - węglowodany proste zwiekszające wydzielanie sie insuliny.przyspieszają wchłanianie kreatyny.dawki 30-50g do porcji
3 2007-12-15 18:42
NUTRIFARM&OLIMP

Thermo Speed Extereme blistry - pytanie

mam pytanko do teamu nutrifarmu w ofertach nagrodowych konkursu zbieraj kody kreskowe jest thermo speed mega caps 30 caps - 1 blister chciałbym się zapytać czy jest to nowa formuła thermo speed extreme ???
16 2007-10-15 16:01
Pytania do obsługi sklepu

zamówienie 8122

3 2007-11-13 17:32
Trening dla zaawansowanych

Dodawanie ciężarów

witam chciałbym się was zapytać o dodwanie ciężarów. czy wy dodajecie ciężary do kolejnej serii czy robicie stałym ciężarem i tyle samo potórzeń np. 4 serie po 12 powtórzeń stałym ciężarem. ??? lepiej jest dodawać ciężary czy robić stałym.
11 2007-10-07 13:50
Odżywki i suplementy

Przyjmowanie doustne proszków

witajcie chciałbym się dowiedzieć jak przyjmujecie np. kreatyne w proszku. mieszacie dawkę w shakerze czy bezpośrednio do buzi i popijacie(jeśli tak to jaka to ma znaczenie ???).
6 2007-10-05 21:17
Trening dla zaawansowanych

Plan rzeźba

jak uważacie lepsze jest dokładanie ciężaru do powtórzeń 20 16 14 12 czy robienie jednym ciężarem i ta sama liczba powtórzeń w każdej serii przy treningu rzeźbowym ??? zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2007-09-30 16:01:10
15 2007-09-30 15:42
Odżywki i suplementy

Badania wojskowe

witam pytanie te kieruje do osób które już przeszły przez koszmar badań wojskowych, a szczególnie chodzi mi o badanie krwi. jak każdy, który to przeszedł wie, że najgorzej to jest z jednym składnikiem we krwi, a mianowicie bilirubina.
5 2007-08-31 15:24
Odżywki i suplementy

stacki-który wybrać ???

tak jak w temacie. mam do wyboru nowe staki, ale ciężko wybrać, każdy jest dobry.
94 2007-08-19 16:26
Odżywki i suplementy

XPAND NEW&no-cre-x3

witam jak uważacie, który stak jest lepszy. na forum xpand cieczy się dobrym uznaniem, ale premium - no-cre-x3 też dobry ma skład. proszę doradźcie, po którym jest lepszy. no-cre-x3: skład porcja: 20g ilość porcji w opakowaniu: 30 (600g)
5 2007-08-14 15:56
ATLETA

Carbo Vitala

witam czy dobre jest carbo vitala, chodzi mi głownie oto czy nie jest za słodkie i czy smak jest naturalny czy nie czuć chemii. ile trzeba wziąść gram do porcji nitrobolonu ii?? od razu jeśli można zobacz czy jest na sklepie pudełko 2.25kg.
4 2007-07-17 19:27
Odżywki i suplementy

MEGABOL CREATINE ALKALINE

witam chciabym się zapytać co sądzicie o tej kreatynie bo z tego co ja wyczytałem została ona zrobiona zgodnie z patentem amerykańskim na czym się opiera kre-alkalyn. czyli wychodzi z tego jest to samo tylko inna nazwa i polski
54 2007-03-26 16:26
ATLETA

Bio tech w atleta ???

chciałbym się zapytać roberta lub banana czy planujecie wprowadzenie w oferty firmy bio tech usa do sklepu atleta ???
5 2007-06-23 21:21
Aktualności - Sporty Siłowe

Mistrzostwa Europy Strong Man w TVN

<br><br> 23 czerwca 12 najsilniejszych ludzi starego kontynentu będzie na stadionie przy ul. górniczej w łodzi walczyć o mistrzowski tytuł. na stadionie budowlanych od godz. 9:00
1 2007-06-22 19:20
ATLETA

Zamówienie nr. 3541

1 x trec - nitrobolon ii powder 350g super vip 65,00zł 1 x vitalmax - complex carbo 2,25kg 47,00zł 1 x premium - thyrotherm 60 kaps. 59,00zł 1 x vitalmax - cre-no muscle max mega capsules 240 kaps. 77,00zł 1 x trec - dibencozide force
2 2007-06-13 18:58
Nazwa tematu Dział Data posta
Trening dla początkujących Tyby budowy ciała 2011-02-03 21:51
NUTRIFARM&OLIMP !!! **** Nowy super konkurs ARG / Nutrifarm **** !!! 2008-04-08 13:16
NUTRIFARM&OLIMP !!! **** Nowy super konkurs ARG / Nutrifarm **** !!! 2008-04-06 18:39
NUTRIFARM&OLIMP !!! **** Nowy super konkurs ARG / Nutrifarm **** !!! 2008-04-06 17:38
NUTRIFARM&OLIMP !!! **** Nowy super konkurs ARG / Nutrifarm **** !!! 2008-04-06 09:39
NUTRIFARM&OLIMP !!! **** Nowy super konkurs ARG / Nutrifarm **** !!! 2008-04-04 20:03
Odżywki i suplementy Cytrulina , jabłczan cytruliny 2008-04-02 20:19
ActivLab Witamy Nowa Firme Na Forum SFD 2008-04-01 19:07
ActivLab hm nowa nazwa ? 2008-04-01 19:05
NUTRIFARM&OLIMP !!! **** Nowy super konkurs ARG / Nutrifarm **** !!! 2008-04-01 18:51
ATLETA WYPRZEDAŻ ODŻYWEK Z KRÓTKĄ DATĄ 2008-04-01 18:40
NUTRIFARM&OLIMP Propozycje nowych suplementów OLIMP 2008-04-01 18:31
NUTRIFARM&OLIMP Propozycje nowych suplementów OLIMP 2008-03-31 21:35
NUTRIFARM&OLIMP Propozycje nowych suplementów OLIMP 2008-03-31 16:44
ATLETA Kreatyna Vitalmaxa 2008-03-31 16:41
Odżywki i suplementy Suple z przyszłości 2008-03-30 10:35
ATLETA Kreatyna Vitalmaxa 2008-03-30 10:09
Odżywki i suplementy Suple z przyszłości 2008-03-29 19:34
Odżywki i suplementy Suple z przyszłości 2008-03-29 19:06
Odżywki i suplementy Kreatyna a staż - czyli dlaczego nalezy poczekać. 2008-03-29 16:32
Odżywki i suplementy ZMIANY KADROWE W DZIALE 2008-03-29 16:28
ATLETA Kreatyna Vitalmaxa 2008-03-29 16:25
ATLETA Kreatyna Vitalmaxa 2008-03-28 16:51
Odżywki i suplementy CRE-NO max może być nieźle 2008-03-27 17:36
Odżywki i suplementy Ankieta Jabłczan TCM Olimp, Trec, Activlab 2008-03-27 17:35
ATLETA Kreatyna Vitalmaxa 2008-03-27 17:30
Odżywki i suplementy Crea-shot nowość ActivLab 2008-03-27 15:27
FITMAX WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!! 2008-03-21 18:39
NATURE'S BEST I KONKURS NATURE'S BEST ! 2008-03-21 15:09
Odżywki i suplementy CYKL NANO VAPOR + DODATKI = PLAZA 2008 2008-03-21 14:07

Najnowsze publikacje

Dietetyka i zdrowe odżywianie

Czy pora posiłków wpływa na metabolizm i odchudzanie?

Dietetyka i zdrowe odżywianie

Najlepszy i najgorszy tłuszcz dla metabolizmu?

Fitplota

Młody kulturysta zasłabł po powrocie z siłowni i zmarł

Lifestyle

Narzędzia do określania wieku biologicznego - czy warto?

spoko_loko 15 Początkujący