SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z jamą ustrną

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich było tego sporo ale ze moja sytuacja jest troche inna postanowiłem zalozyc nowy temat . Chodzi o to ze jak wiele osób ja również mam żółty nalot na jezyku co idzie za tym brzydki zapach , dodam ze za dzieciaka 15-16 lat troche mnie poniosło i zacząłem od hard supli przedtreningowki /kreatyny do tego od jakiegoś roku / dwóch lat mam częsta zgage ktora przychodzi okresowo , podkrążone oczy dziwny kolor skóry ( Zombi ) Dodam że pale sporo papierosów , teraz mam 19 lat i cwicze na : mono universal + Olimp Profi diety nie mam ale staram sie jeść w miare "rozsądnie" . Prosze o jakeis wskazówki pozdr.
Waga : 72
Wzrost : 188
Biceps : 35
Klatka : 106
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Moim zdaniem to głównie przez fajki. Ewentualnie jakieś ubytki w zębach. Ale to już do dentysty trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 409
ale martwią mnie te podkrążone oczy i oliwkowy kolor skóry bardziej śniady to też od fajek ? Pale od 14 roku zycia z małymi przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Oliwkowy kolor skóry to mogę być problemy z wątrobą. Najlepiej udać się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 409
dzieki pro jak ktos ma jakies rady jeszcze to prosze pisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pęcherz

Następny temat

naleśniki z serem

WHEY premium