SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

próbki i podróbki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale zrozum, ze w tym przemysle nikt nie zrobi badan 'niezaleznych' i ich nie opublikuje, bo po co...


Zmieniony przez - Seewy w dniu 2005-08-19 23:57:02

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
to bardzo możliwe, Polska to dziwny kraj i tyle. Wg mnie wskazane byłyby częstsze kontrole przez niezależne organy badawcze.
Ale jak się sprzedaje przeterminowane kiełbasy to niczego już nie mozna być pewnym i brak białka w odżywce jak najbardziej nie powienien dziwić. Ja poprostu jestem zbyt dużym idealistą <marzą mi powrót czasów w których kulturyści byli symbolem sprawności, a teraz to chodzące kaczki>.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh....rozne firmy, organizacje robia waly na ktorych cierpia wszyscy mieszkancy tego kraju...a ty chcesz zeby ktos robil kontrole w sektorze dla 100-200tys ludzi...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
wiem wiem, benzyny nikt nie chce skontrolować i tak dalej, afera za aferą a odżywki miałby ktoś kontrolować...marzenie.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Popatrz uważnie - moja powyższa wypowiedź zawierała cytat nie była mojego autorstwa.
Moj stosunek do ciebie jest obojętny jak do wiekszości userów.
Pilnuję żebyś nie pisał bzdur i tyle, taka jest moja rola w dziale.
badań niezależnych sie nei robi bo nikt nie będzie na to wykłądal pieniędzy.
Wystarczy nieco oleju w głowie i żyłka detektywa by wiedzieć ze oxy-gen to g****, jakbys psozukał w wyszukiwarce to znalazłbyś wiecej informacji.
Niezależne badania-zrobił koleś z IS i wklejał wyniki tu na forum.QWyszło że niemal wszyscy producenci poza ostrovią mają przekłamania w zawartosci białka, a najbardziej leci w*****a sci-tec którego wpc zawiera 63% białka.
zdr.
tak czy inaczej, nie psuj krwi innym userom i będzie gut bo chybalubisz to robić.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
studentcat PPCzłowieku weź daj spokój,,,Uczepiłeś się jednego iteraz będziesz pie******
Jak dla Ciebie badania nie są wiarygodne to nie kupuj odżywek ))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CRevolution czy Cell Pump?

Następny temat

CF, l-glutamina, Zma

WHEY premium