SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

postrzał listopadowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
witam. mam nadzieje ze nie zasmiecam forum-jesli zasmieca,dajcie mi to do zrozumienia, tylko delikatnie;)
co myslicie na temat susty x10 + vinstrol (ok.10szotów lub tabsy), w trakcie cyklu nolva, a na koniec clomid? mysle ze powinienem to przezyc;) staz-ponad roczek tylko na silowni, wczesniej 2 lata judo (genetyczne mam skłonnosci do przyzwoitego wygladu i dobrej masy), do tego 70kg ciałka i 177cm wzrostu, 19lat - przejdzie? oczekuje na porade:)moze ktos mnie oświeci;) pozdro dla potencjalnych dobrodziejów itp hehhe

__to_czego_nie_zrobiłeś_będzie_zawsze_ważniejsze_od_tego_co_zrobiłeś__

:::zbawca we wszystkich działach:::

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
mondre mondre racja, tylko typowo silowy trening wchodzi w gre. masa jest powiazana z sila, ale by osiagnac mase potrzeba wzrostu siły [zeby bawic sie w trening siłowy] - to wymaga jakiegos czasu (tzn.zanim zaczna sie jakiekolwiek przyrosty),mam racje? czysto teoretyczne pytanie: czy winstrol moze ten proces przyspieszyc? dzieki za odp
mam jeszcze jedno pytanie: czy 'cykl' w rodzaju krea+vino [+suple] jest efektywny? czy jesli juz brac vino to tylko z innymi koksami?
pozdro

Zmieniony przez - krajsonn w dniu 2004-09-10 15:21:19

__to_czego_nie_zrobiłeś_będzie_zawsze_ważniejsze_od_tego_co_zrobiłeś__

:::zbawca we wszystkich działach:::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
bym cos napisal ale nie powiniennem jako expert w dziale

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
te 70kg nie wskazują na twoje genetyczne skłonności
stary odpusc odpusc

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
wiecie, to ma byc 1 cykl, wiec chyba nie jest tak najgorzej - moze 70kg nie wskazuje na genetyczne skłonnosci,ale zle nie wygladam (trudno to opisac). zawsze bylem wysporotowany, a z tego co wiem, wielu ludzi decyduje sie na doping - oczekuje na obiektywne odpowiedzi, moze ktos mi pomoze w WYBORZE, bo na COŚ jestem zdecydowany - pytam odnosnie SPOSOBU! mimo wszystko dzieki za odp;)

__to_czego_nie_zrobiłeś_będzie_zawsze_ważniejsze_od_tego_co_zrobiłeś__

:::zbawca we wszystkich działach:::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
19 lat - OK
1 rok silki - malo, ale
2 lata judo - ok

jezeli probowales juz suplementacji i zachowywales chociaz zdrowe tendencje w zywieniu to mozesz zrobic sobie cykl; ale lepiej bedzie na poczatek inne SA

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 1 to 19 lat - za mlody
Po 2 z waga 70kg to mzoesz na suplach jechac i napewno efekt bedzie a nie za koks sie lapiesz !!
Po 3 wiesz ile i co ile sie bije winstrol ?? Widze z enie jak proponujesz tylko 10 strzalow
Po 4 1 rok silki to co to za starz ?? po 3 latach mzoesz cos myslec
Po 5 wino bym zamienil na deke



Zmieniony przez - tomaszeq w dniu 2004-09-05 22:50:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
70 kg cialka, widze sie skacze, sie plywa sie ma

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha mlody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młody4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
no,jesli chodzi o vino to bym wolal tabletki szczerze mowiac bo nie wiem zupelnie jak jest ze strzalami.strzaly mam od reki,kumpel ktory tym sie zajmuje doradzal mi min.15,to tylko opcja.nie mam duzego stazu,to fakt.wiekiem tez wiekszosci z Was nie dorownuje.wczoraj kumpel proponowal mi deke grecka,jesli decydowalbym sie na doping,to co byscie polecali? raczej deke?dzieki za odpowiedzi (Mlody4:P)

__to_czego_nie_zrobiłeś_będzie_zawsze_ważniejsze_od_tego_co_zrobiłeś__

:::zbawca we wszystkich działach:::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
jesli chodzi o zywienie, to od dlugiego czasu moja dieta (ktorej sam jestem 'autorem') oparta jest glownie na kurczaku,ryzu i nabiale.moze to dobrze,ale jakos niewiele mi przybywa.jak zapewne wiecie,niewielu ludzi decyduje sie na doping posiadajac duze doswiadczenie jesli chodzi o sporty siłowe (przynajmniej wsrod moich znajomych,szczegolnie tych niewiele starszych lub mlodszych ode mnie,ja na ich tle chyba nie wypadam tak najgorzej,ale moze sie myle).chcialem tylko wiedziec,czy moja propozycja cyklu,wykluczajac moj wiek i staz na silowni, nie zrobi mi (ani nie zrobilaby nikomu) zadnej krzywdy;P pozdrawiam i nie zawracam Wam juz glowy moimi prostackimi problemami;)

decadeuko - co bys proponowal?

Zmieniony przez - krajsonn w dniu 2004-09-06 13:51:28

__to_czego_nie_zrobiłeś_będzie_zawsze_ważniejsze_od_tego_co_zrobiłeś__

:::zbawca we wszystkich działach:::

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m4ohn

Następny temat

clenbuterol

WHEY premium