kolega (koleżanka) o nicku vae_victis założył(-a) w dziale "uderzane" ciekawy temat. Mysle że tu też powinien sie znalezc bo do "uderzanych" nie wszuscy zaglądają. możemy pomóc Michałowi głosując na niego na oficjalnej stronie K-1 ( nie trzeba instalować japońskiego
). do roboty Panie i Panowie. Szczegóły:
https://www.sfd.pl/MIchał_Głogowski_w_finale_K1_Japan__głosujcie_na_niego_na_stronie_K1-t655149.html
). do roboty Panie i Panowie. Szczegóły:
https://www.sfd.pl/MIchał_Głogowski_w_finale_K1_Japan__głosujcie_na_niego_na_stronie_K1-t655149.html
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)
Krzysztof Piekarz
Najlepiej kilka razy ( z różnych IP , jak mamy możliwość. Narazie jest na 2 miejscu, choć do pierwszego - daaaaalllleko..