Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
No własnie i to mnie troche boli bo róznice to 150-200zł miedzy nimi
I skoro powiedzmy poszukuje czystego 1t bez 4ad które aromatyzuje a dajmy na to dealer się pomyli! ( czego stwiedzic sie nie da bo w tym przypadku preparat tańszy daje wieksza mase ale gorszej jakosci niz drozszy)
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
jakby preparaty byly w oryginalnych opakowaniach nie mozna by bylo ich sciagac do POL. Kupujac odzywke bialkowa w identycznych opakowaniach ale o innym skladzie tez mozesz zostac oszukanym !! trzeba sobie w tej sytuacji zaufać...innego wyjscia nie ma