SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dymatize dyma-burn x-treme

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sorka za kolejnego posta ale walnałem pomyłke.
moje pytanie jest takie...
biore to od wczoraj zauwazyłem wyraznie zwiekszone pocenie apetyt moze mniejszy ale troche. Naq moim opakowaniu pisze ze nalezy brac 1 tabletke dziennie 45 min przed sniadaniem lub przed treningiem jak teraz patrze a tu opis ze brac 2x2 to troche mnie to dziwi. Rozmawiajac z kolesiem powiedzial ze te 90 tabletek to jest miesieczna kuracja mniej wiecej. Jednak powiedział mi ze na opakowaniu pisze dawkowanie i teraz sam nie wiem jak to przyjmowac :/. a jezeli na opakowaniu pisze 1 tabletka to troche mam strach brac wiecej..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Zacznij od 2 kapsułek dziennie (przed sniadaniem i obiadem po jednej, ewentualnie drugą porcję można spożyć przed treningiem,jeśli trening nie jest później niż o 17!). W późniejszym czasie można dawkę zwiększyć do 2X2, natomiast wszystko to zależy od tego jak będziesz się czuł po tym,jeśli będziesz za bardzo pobudzony lub rozdrażniony po takiej dawce to wróć do pierwszej wersji dawkowania.
Zalecam również do spalacza kupić sobie zestaw witamin i minerałów oraz picie napojów izotonicznych,aby wyrównać gospodarkę wodno-elektrolitową.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 217
ja brałem na czczo 30 min przed śniadaniem i przed treningiem a w dni nie treningowe to przed sniadaniem i przed odiadem po 2 kapsy
efekty były zadowalające
pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

refluks przelykowy

Następny temat

probolan moge loczyc z kreatyno i amino

electro
Polecane artykuły