http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=razer tarantula&btnG=Szukaj w Google&lr=&aq=f&oq=razer tarantul&fp=2804a89cea128776
klawa ma około roku wszystko z nią ok. mam płytkę ze sterownikami czyli wszystko co trzeba + książeczkę jakąś + zapasowe guziki z insygniami czy coś w tym stylu. pisać na e-mail lub tu
jak widać w polsce już raczej niedostępna dawałem za nią 300zł mam również opakowanie od niej
klawa ma około roku wszystko z nią ok. mam płytkę ze sterownikami czyli wszystko co trzeba + książeczkę jakąś + zapasowe guziki z insygniami czy coś w tym stylu. pisać na e-mail lub tu
jak widać w polsce już raczej niedostępna dawałem za nią 300zł mam również opakowanie od niej
Krzysztof Piekarz