...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Asseco Resovia Rzeszów - ACH Volley Bled 3:2 (25:21, 22:25, 26:28, 25:14, 16:14)
Byliśmy świadkami niesamowitego horroru, który zakończył się szczęśliwie dla Rzeszowian i udało się im wygrać.
Co do Skry to chyba mało kto spodziewał się takiego wyniku. Niestety po dwóch wygranych setach wkradło się rozprężenie i Hiszpanie zwietrzyli szansę, którą wykorzystali.
Miała być piękna Środa, a była przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba. Jedynie Częstochowa i Rzeszów nie zawiodły.
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Wyniki i tabele po I kolejce:
Grupa A:
Olympiacos Pireus - Trentino BetClic 2:3 (28:26, 25:19, 18:25, 22:25, 9:15)
Jihostroj - Dynamo Moskwa 1:3 (36:34, 14:25, 9:25, 23:25)
1 Dynamo Moskwa (RUS) 1 2 3:1 109:82
2 Trentino BetClic (ITA) 1 2 3:2 110:102
3 Olympiacos Pireus (GRE) 1 1 2:3 102:110
4 Jihostroj Czeskie Budziejowice (CZE) 1 1 1:3 82:109
Grupa B:
Zenit Kazań - CSKA Sofia 3:1 (24:26, 25:23, 25:18, 25:17)
Tours VB - Unicaja Almeria 3:2 (24:26, 25:22, 27:25, 20:25, 15:9)
1 Zenit Kazań (RUS) 1 2 3:1 99:84
2 Tours VB (FRA) 1 2 3:2 111:107
3 Unicaja Almeria (ESP) 1 1 2:3 107:111
4 CSKA Sofia (BUL) 1 1 1:3 84:99
Grupa C:
Noliko Maaseik - Budvanska Rivijera Budva 3:1 (24:26, 25:20, 25:16, 25:17)
Lube Banca Macerata - Hypo Tirol Innsbruck 3:0 (25:23, 25:22, 25:17)
1 Lube Banca Macerata (ITA) 1 2 3:0 75:62
2 Noliko Maaseik (BEL) 1 2 3:1 99:79
3 Budvanska Rivijera Budva 1 1 1:3 79:99
4 Hypo Tirol Innsbruck (AUT) 1 1 0:3 62:75
Grupa D:
Cai Teruel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (20:25, 22:25, 25:16, 25:22, 15:12)
Radnicki Kragujevac - Knack Randstad Roeselare 1:3 (23:25, 20:25, 25:22, 17:25)
1 Knack Randstad Roeselare (BEL) 1 2 3:1 97:85
2 Cai Teruel (ESP) 1 2 3:2 107:100
3 PGE Skra Bełchatów (POL) 1 1 2:3 100:107
4 Radnicki Kragujevac 1 1 1:3 85:97
Grupa E:
VfB Friedrichshafen - CopraNordMeccanica Piacenza 3:0 (25:18, 29:27, 25:18)
Jastrzębski Węgiel - Panathinaikos Ateny 1:3 (22:25, 25:23, 21:25, 28:30)
1 VfB Friedrichshafen (GER) 1 2 3:0 79:63
2 Panathinaikos Ateny (GRE) 1 2 3:1 103:96
3 Jastrzębski Węgiel (POL) 1 1 1:3 96:103
4 CopraNordMeccanica Piacenza (ITA) 1 1 0:3 63:79
Grupa F:
Sehir Belediyesi - Paris Volley 3:0 (25:17, 25:19, 25:23)
Asseco Resovia Rzeszów - Ach Volley Bled 3:2 (25:21, 22:25, 26:28, 25:14, 16:14)
1 Stambuł B.Sehir Belediyesi (TUR) 1 2 3:0 75:59
2 Asseco Resovia Rzeszów (POL) 1 2 3:2 114:102
3 Ach Volley Bled (SLO) 1 1 2:3 102:114
4 Paris Volley (FRA) 1 1 0:3 59:75
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...