SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SONBATY - SKLEP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pat... 3 dni od wtorku... wychodzi piątek...

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 57 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 36772
Sonbaty: thx za ekspresową przesyłke

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Pat, paczka do Ciebie wyszła we wtorek, tak jak obiecałem.
Jeśli chcesz to na priv puszczę Ci skan potwierdzenia nadania na którym jest data (i tak dostaniesz kopię z paczką to sprawdzisz)
Reszta w rękach poczty.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 49 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10920
Mam pytanko Son, dlaczego extensor w opakowaniach 1kg są u Ciebie tańsze niż w ich sprzedaży, natomiast WPI95D 2,5kg jest droższa?

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11979
Mam pytanie odnośnie białka Hitech. W sklepie na SFD w lewym górnym rogu jest buałko 5kg, a w sklepie u Sonbatego są największe 2,5kg. Czy nie ma u Sonbatego tych po 5kg. Chciałem zamówić całą paczkę ze wszystkim.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Thiell, już kiedyś mówiłem, moja marża na wszystkich serwatkach Lacmy jest taka sama, po prostu oni dają różne upusty od cen na różne białka i dlatego tak jest.
Totorino, Hi-tec ma białka w największych opakowaniach po 2,5 kg. Po prostu u siebie w wysyłce sprzedają taniej 5kg ale wtedy wysyłają 2 opakowania po 2,5 kg.
Dla odbiorców hurtowych tego nie ma więc w sklepach największe opakowania są po 2,5 kg. To samo tyczy się gainerów i carbo (największe opak. to 3kg)
Musisz policzyć, u mnie dostaniesz 5% trabatu od całości i zapłacisz 10 zł za przesyłkę. W Hi-tecu chyba biorą za faktyczną wartość przesyłki, czyli powyżej 5 kg to jest 17,50 zł.
Musisz sobie po prostu przekalkulować co Ci się bardziej opłaca

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23096
Sonek moze Ty wiesz co tam z Lacma ? czy firma bedzie wydawac cos jeszcze na 'nasz' rynek czy extensor nie zarobil tyle ile mial i to koniec ze strony firmy ?

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 49 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10920
Dzięki Son

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11979
SONBATY chcę zamówić paczkę, w której są: Hitech protein 5kg, kreatyna Ultimate 300g, AAPQ 400 kapsułek - folie i glutamina Prolab 300g.
Czyli dajesz rabat od wartości całej paczki tzn. zsumować ceny wszystkich produktów i od tego 5% rabatu, tak? A ile będzie wynosiłkoszt przesyłki takiej paczki?

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak jest, zsumuj wszystko z cennika i od tego 5% rabatu. Przy takim zamówieniu przesyłka gratis. Jeśli jesteś zdecydowany to daj dane na maila do godz. 12.30 a paczka pójdzie dzisiaj

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta cenna jest mozliwa ??

Następny temat

CENTRUM-witaminy

electro
Polecane artykuły