Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
8
Witam, mam taką sprawę:
Z soboty na niedzielę :przekręciła" mi się kostka, spuchła, boli przy dotyku i lekko ćmi jak siedzę. skóra jest czerwona, Zamrażam kostkę lodem w aerozolu ale to pomaga na jakąś godzinkę. Rano jak wstaje jest w miarę dobrze, przez noc opuchlizna i zaczerwienie nieznacznie maleją, jednakże w ciągu dnia, podczas chodzenia wszystko wraca do normy tzn. puchnie i robi się ognisto czerwona. Wiem że nie uzyskam profesjonalnej opinii ale proszę o porady,. Może powinnam iść do lekarza??
Szacuny
21
Napisanych postów
498
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3856
stan zapalny i pewnie przez to robi się czerwona. lod w areozolu zastąp tym zwyklym i rob z niego okłady. lepiej jakbys nie nadwyrezala tej kostki i dala jej odpoczac. chodzi mi tu o spedzenie paru dni w lozku, bo pozniej mogą być z tego jakieś przykre komplikacje. do lekarza zawsze warto sie przejsc zeby sprawdzic czy nie jest peknieta.
Szacuny
180
Napisanych postów
1239
Wiek
43 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3510
no wiec teraz okolo 20 dni w gipsie a potem rehabilitacja. W trakcie kiedy masz gips mozesz noge trzymac wyzej zeby zmniejszyc obrzek poza tym mozesz cwiczyc staw kolanowy zeby nie odszlo do zaniku miensiowego. Cwiczenie napinania miesnia czworoglowego powinny wystarczyc