wątpie ze awansujecie do ekstraklasy wiec na nastepny mecz sobie poczekacie

Zmieniony przez - edziu18 w dniu 2009-03-28 13:52:30
...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Stalówka - Flota Świnoujście

Już w najbliższą sobotę (tj. 4 kwietnia 2009r.) o godzinie 16:00 przy ulicy Hutniczej 15, piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają kolejne spotkanie tym razem w ramach 23 kolejki I ligi. Przeciwnikiem podopiecznych Władysława Łacha będą piłkarze Floty Świnoujście. W rundzie jesiennej lepsza okazała się Flota zwyciężając spotkanie 1-0. Jedyną bramkę strzelił Wallace Peres Benevente w 51 minucie meczu. Spotkanie to oglądało 20 sympatyków Stali.

Był to jak do tej pory jedyny pojedynek obu drużyn.

23 sierpnia 2008, 17:00

Stal wystapiła w składzie :

Tomasz Wietecha - Jaromir Wieprzęć, Bartłomiej Piszczek, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda - Krzysztof Trela, Tadeusz Krawiec (84' Adrian Bartkowiak), Tomasz Walat (57' Piotr Adamczyk), Kamil Karcz (57'Jonasz Jeżewski), Longinus Ifeanyi Uwakwe - Abel Salami.

Piłkarze Stalówki bardzo dobrze zaczęli rundę wiosenną pokonując u siebie Koronę Kielce 3:0, oraz remisując bezbramkowo z Zagłębiem w Lubinie. Flota zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. W ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo u siebie z Widzewem Łódź.

Miejmy nadzieję, że zawodnicy Stali wygrają to spotkanie i 3 punkty zostaną w Stalowej Woli.

Zapraszamy wszystkich na sektor B, którzy chcą głośnym dopingiem przez 90 minut spotkania, wesprzeć piłkarzy!! Innych zapraszamy na pozostałe sektory. PRZYPOMINAMY, ŻE IDĄC NA NA SEKTOR B, IDZIE SIĘ DOPINGOWAĆ DRUŻYNĘ A NIE STAĆ LUB ROZMAWIAĆ Z KOLEGAMI! JEŚLI KOMUŚ NIE CHCE SIĘ ŚPIEWAĆ TO LEPIEJ BĘDZIE JAK PÓJDZIE NA INNE SEKTORY!

TO LOT NA CAŁE ŻYCIE, A NIE SPORT SEZONOWY!!

nikomu nie trzeba przypominać, że barwy OBOWIĄZKOWO!!

stalowka.pl

HALA MADRID !!!

...
Po ubiegłotygodniowej wygranej z Flotą Świnoujście na własnym obiekcie 1:0 po bramce Wieprzęcia z rzutu karnego w 9. minucie, Stalówka wyjechała do Ząbków, by tam dzisiaj za godzinę zmierzyć się z miejscowym Dolcanem. Wiosna w Stalowej Woli jest jak do tej pory bardzo udana i liczymy na to, że ta świetna passa zostanie dzisiaj przedłużona. Warto jednak napomnieć, że i Dolcan prezentuje tej wiosny bardzo ciekawy futbol i mecz będzie bardzo zacięty i wyrównany

STALÓWKA !

...
jak tam Stalówka??

Resovia wygrała 1:0 a zydy przegrały 0:1 w Boguchwale
...
Niestety z Dolcanem polegliśmy 0:2, bramki padały w ostatnich minutach spotkania. Za to tydzień później po niezwykle ciekawym meczu pokonaliśmy GKP Gorzów Wielkoposlki 2:1. Bramki dla Stali strzelali Kmiecik i Salami. Przy bramce dla Gorzowian nie popisał się sędzia boczny, który nie nadążył za akcją i co się z tym później wiązało nie pokazał ewidentnego spalonego, z którego później goście strzelili bramkę. Jednak Salami zdobył bramkę dającą zwycięstwo i 3 punkty zostały w Stalowej Woli

Dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Pokażemy im, że to my jesteśmy jedynymi i prawdziwymi ZIELONO- CZARNYMI!

...
Górnik Łęczna - STAL Stalowa Wola 0:0 !

W spotkaniu w ramach 26 kolejki I ligi, drużyna Stali Stalowa Wola zremisowała bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Najlepszą okazję dla Stalówki zmarnował Grzegorz Kmiecik który w 47 minucie spotkania po podaniu Longinusa Uwakwe znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak zamiast strzelić do bramki, trafił bramkarza gospodarzy Jakuba Wierzchowskiego.

W 74 minucie meczu Cebula zagrywał wzdłuż bramki Górnika, a Kmiecik nie sięgnął piłki na 4. metrze.

Po tym spotkaniu podopieczni Władysława Łacha mają na koncie 30 punktów i zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli. Następnym rywalem piłkarzy Stalówki będzie Widzew Łódź, a mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 przy ulicy Hutniczej 15.

Składy :

Górnik Łęczna : Jakub Wierzchowski - Paweł Głowacki (46 Paweł Tomczyk), Veljko Nikitović, Piotr Karwan, Krzysztof Radwański - Piotr Bazler, Radosław Bartoszewicz, Kamil Witkowski - Sławomir Nazaruk, Kamil Stachyra (46 Grzegorz Szymanek), Prejuce Nakoulma.

Stal Stalowa Wola : Stanisław Wierzgacz - Krystian Lebioda, Daniel Treściński, Bartłomiej Piszczek, Jaromir Wieprzęć - Konrad Cebula Krzysztof Trela, Longinus Uwakwe, Adrian Bartkowiak (71' Paulius Paknys), Kamil Karcz, (84' Paweł Szwajdych) - Grzegorz Kmiecik (77' Paweł Wasilewski)

żółta kartka : Karcz.

widzów : 2000 ( w tym około 200 Stalówki)

sędziował : Cezary Smoleński (Suwałki)

...

Wszyscy na Żydzew !!! Jak wiadomo, Raków Częstochowa, z którym sympatyzujemy ma kosę z Widzewem i nie będzie to zwykły piknikowy mecz, tylko mecz, w którym trzeba mieć gardło przygotowane na 100%. OD 16.00 ruszamy z ostrym dopingiem !