...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w środę:
1. 13sebik13______17
.. susik_89_______17
3. (12 osób)______16
Rozstrzygnięcia:
1. Rosja - Finlandia 1
2. Czechy - Slowenia 1
3. Litwa - Wyspy Owcze 1
4. Łotwa - Izrael X
5. Gruzja - Bulgaria X
6. Norwegia - Holandia 2
7. Malta - Wegry 2
8. Islandia - Macedonia 1
9. Bosnia i Hercegowina - Armenia 1
10. Chorwacja - Andora 1
11. Luksemburg - Moldawia X
12. Austria - Serbia 2
13. Bialorus - Anglia 2
14. Estonia - Turcja X
15. Grecja - Szwajcaria 2
16. Slowacja - Polska 1
17. Belgia - Hiszpania 2
18. Irlandia - Cypr 1
19. Irlandia Pln. - San Marino 1
20. Niemcy - Walia 1
21. Wlochy - Czarnogora 1
22. Portugalia - Albania X
23. Paragwaj - Peru 1
24. Chile - Argentyna 1
25. Brazylia - Kolumbia X
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
474
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3170
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn x
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 1
8. Espanyol - Villareal X
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund x
11. Hertha - VfB Stuttgart 1
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 2
4. Bordeaux - Toulouse X
5. Monaco - Nice 2
6. Nantes - St. Etienne 2
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart X
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 2
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 2
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo X
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
3447
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
55097
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 2
3. Bolton - Blackburn X
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 2
7. Atletico - Real Madryt X
8. Espanyol - Villareal 1
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund X
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka X
13. ŁKS - Legia 1
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 1
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo X
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke X
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 1
8. Espanyol - Villareal x
9. Eintracht - Leverkusen 1
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio x
10. AS Roma - Inter 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4156
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice X
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 2
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka X
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 2
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 1
_______________________
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth X
3. Bolton - Blackburn 2
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice X
6. Nantes - St. Etienne X
7. Atletico - Real Madryt X
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka X
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus X
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke – Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes X
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma – Inter X
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2362
Napisanych postów
30610
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270714
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 2
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne X
7. Atletico - Real Madryt X
8. Espanyol - Villareal 2
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham X
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes X
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 2
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 1
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter X
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
344
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5718
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 1
9. Eintracht - Leverkusen 1
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham 1
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 2
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Tydzień 6
Sobota 18.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Chelsea 2
2. Aston Villa - Portsmouth 1
3. Bolton - Blackburn 1
4. Bordeaux - Toulouse 1
5. Monaco - Nice 1
6. Nantes - St. Etienne 1
7. Atletico - Real Madryt 2
8. Espanyol - Villareal 1
9. Eintracht - Leverkusen 2
10. Werder - Borussia Dortmund 1
11. Hertha - VfB Stuttgart 2
12. Śląsk - Arka 1
13. ŁKS - Legia 2
14. Fiorentna - Reggina 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 19.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Hull - West Ham X
2. Stoke - Tottenham 2
3. Auxerre - Rennes 1
4. Valenciennes - Marseille 2
5. Santander - Deportivo 1
6. Almeria - Sevilla 2
7. Hamburger SV - Schalke 2
8. Ruch - Lech 2
9. Bologna - Lazio 2
10. AS Roma - Inter 2