SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problemy z wątrobą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
Witam moj problem polega na czestych bulach wątroby i trzustki porobilem badania usg wyszlo ok jak dzwony ale wyniki badań analitycznych: amylaza w surowicy 35,5 u/i (25-94) asat:71,0 u/l(m do 42) alat:59,7 u/l(k do 32) bilirubina: 0,69 mg%(do1,1) takie wyszly mi badania watroby lekarz przepisal heparagen ziadlem 1xopakowanie ale bul nadal sie pojawia tzn czasem z rana i prawie zawsze wieczorem.a teraz mam pytanie czy moja watrobawytrzymala by 100tabs methanoplex oraz 20 strzaluw omki czy moga wystąpc gorsze skutki proszę o konkretne odpowiedziz gory dziękuję

Zmieniony przez - Tomaszz4 w dniu 2008-09-25 14:31:49

MIŁOŚĆ...I...WOLNOŚĆ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Jak czujesz bóle w jamie brzusznej oraz masz podwyższone wyniki badań na wątrobę to raczej 17-aa nie wyleczy Cię a raczej bardziej zaszkodzi...
Działa dalej w kierunku diagnozy & ewentualnego leczenia obecnego stanu, nie kombinuj jak wejść na towar.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
no ok rozumiem ale nie rozumiem co mam dalej robić bylem u lekarza po raz drugi i powiedzial zebym przez dalszy czas bral heparagen moim zdaniem jest to bez celowe skoro bul nadal się utrzymuje tzn przez okolo tydzien bylo wszystko ok a potem ziadlem rybe smazoną bardzo malą ilosc i zaczelo się skurcze wątroby oraz trzustki nie wiem co mam robić dalej proszę o porade pozdrawiam Tomasz

MIŁOŚĆ...I...WOLNOŚĆ

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Być może trzeba będzie się przjeść do gastrologa / hepatologa.
Jak na razie wspomagaj się tym co zalecił lekarz oraz zacznij dbać o lekkostrawną dietę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
zostalo mi jeszcze 20 tabletek heparagenu ale czasem bol tak się nasili ze ruszyc się nie mogę biore 3 tabsy dzienie nic nie pomaga!!! zero chyba się przejde jutro i wezme skierowanie do tych specialistuw co poleciłeś

MIŁOŚĆ...I...WOLNOŚĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
pozdrawiam i serdecznie dziekuje za odpowiedz

a własnie jutro mialem zaczynać cykl saa koledzy doradzili ze eselive oraz rozne leki osląne pomoga wątrobie i gorzej jej nie zaszkodzi widocznie są w bledzie zdrowie mi wazniejsze mam coreczke 2 letnia dla ktorej warto zyć:)

Zmieniony przez - Tomaszz4 w dniu 2008-09-25 15:25:00

Zmieniony przez - Tomaszz4 w dniu 2008-09-25 15:26:17

MIŁOŚĆ...I...WOLNOŚĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
a mam takie jeszcze pytanie co byś mi polecil dobrego z odzywek na mase coś dobrego obecnie bralem nitrobolonII magnum8000 i masivegainer

MIŁOŚĆ...I...WOLNOŚĆ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napady ograniczenia widoczności...

Następny temat

Wizyta u neurologa.

electro
Polecane artykuły