hehe nie jest to jakaś rada sprzedawcy czy innego czarodzieja, ale kumpel taki sucharek ciagle mi tu opowiada co to nie jego kumple. Podobno ma takich kumpli jak on to mówi "koksy" i niby sie ich pyta jak oni tak rosną. To są niby ich rady:
-na sam początek 10 strzał Omy
-ćwiczysz tydzień i kupujesz najtańszą kreatynę
-pij kilka litrów mleka dziennie
-jedz dużo parówek
(ten kto to powiedział podobno je ich 2 kg dziennie, ja tego kolesia nie widziałem ale podobno ciut nie pudzian)
Jak ja to usłyszałem te rady i jak widze tego mojego kumpla zajaranego co myśli że po tygodniu jedzenia parówek urośnie w mięśniach to żal mnie ogarnia
-na sam początek 10 strzał Omy
-ćwiczysz tydzień i kupujesz najtańszą kreatynę
-pij kilka litrów mleka dziennie
-jedz dużo parówek
(ten kto to powiedział podobno je ich 2 kg dziennie, ja tego kolesia nie widziałem ale podobno ciut nie pudzian)
Jak ja to usłyszałem te rady i jak widze tego mojego kumpla zajaranego co myśli że po tygodniu jedzenia parówek urośnie w mięśniach to żal mnie ogarnia
