mój nos ma 2,7cm dłogości
wolałabym trochę krótkszy i odrobinę cieńszy, albo to pierwsze raczej
wolałabym trochę krótkszy i odrobinę cieńszy, albo to pierwsze raczej` d ą ż ą c d o i d e a ł u
Ilość wyświetleń tematu: 4190
wolałabym trochę krótkszy i odrobinę cieńszy, albo to pierwsze raczej` d ą ż ą c d o i d e a ł u

Go hard or go home..
Wszyscy popełniają błędy, ale tylko zwycięzcy wyciągają z nich wnioski.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły