LM: Zagłębie poznało rywala

Ilość wyświetleń tematu: 12486

...
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
lada moment meczyk ... także wieżę w chociażby skromne 1:0 . Oby tylko nie było wstydu .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
stawiam na 1-3.

...
W pierwszej połowie piłkarze Zagłębia byli zbyt spięci, brakowało spokoju w rozegraniu piłki od tyłu, długą piłką do LM nie wejdziemy. Mam nadzieje, że na drugą połowę wyjdzie Łobodziński, który powinien zastąpić Rui Miguela. Boje sie też o Bartczaka, który jest pierwszym kandydatem do czerwonej kartki jak dla mnie, ale mimo wszystko gra w tym meczu dobrze.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-07-31 21:28:03

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dobry pressing Rumunów sprawia, że Zagłębie nie może grać swojej piłki. Zupełnie niewidoczny jest Iwański. Szkoda, że nie próbują grać lewą stroną, gdzie od 5. minuty z kartką gra Golański, może udałoby się go upolować.

Najlepsi w Zagłębiu Vaclavik, Arboleda (zdaniem Szpaka: Arbeloa ) oraz G. Bartczak.

Dobrze, że przynajmniej nie straciliśmy na razie gola. Ale po przerwie trzeba coś strzelić.

...
Arbeloa

Dupny mecz.

...
Co by nie mowić to Szpakowski jest najciekawszym, tak njciekawszym komentatorem, a lepszy ciekawy komentator niż akuratny ale bezbarwny. Podobały mi sie też pierwiastki śladowe, on tak wszystko wie

...
Najpierw powiedział uzupełnianie płynów, potem się namyślił i dodał pierwiastków śladowych.

...
Pierwszą połowę przespałem, teraz się obudziłem i chyba zaraz znowu się zdrzemnę

No i pozamiatane.

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-07-31 21:59:17
...
0-1 10 minut do końca.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...