Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
38
Napisanych postów
4066
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
45993
witam!
od pewnego czasu zaczalem odczowac kolatania serca
zdazaja sie zarowno na silowni jak i podczas odpoczynku(leżenie)
czasami jest to jedno "kolatniecie"
a czasami ich seria
czasami jest tak,ze 2 tygodnie nic sie nie dzieje
a czasami jest tak jak teraz-drugi dzien wystepuja dosc intensywnie(co 4-5godzin)
Nie odczowam zadnego bolu z tym zwiazanego,jedynie maly dyskomfort
Slyszalem ze czasami jest to naturalne...
Na jakie badania sie udac?
EKG?
DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!
Szacuny
21060
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577368
Wybierz się do rodzinnego i spytaj czy dysponują aparatem do ekg. Jeśli tak lekarz zrobi Ci na miejscu i obejrzy wynik. Jeśli będzie coś nie tak z wynikiem wyśle do kardiologa. (Przy tej opcji może być problem ze względu na obecną sytuację w Służbie Zdrowia)
Możesz oczywiście od razu wybrać się prywatnie do kardiologa - tam również wykonają Ci badanie + kompleksowa obsługa.