...
szukalem na forum o tym ale znalazlem tylko o bielactwie... u mnie wyglada to raczej inaczej, pojawilo sie gdy pochdzilem pare razy na solke i teraz opalam sie na sloncu, w tamtym roku tez tak robilem i nie bylo zadnych problemow, teraz mio wychodza takie jakby kopulki i sa biale :( mial moze ktos takie cos? mam juz wizyte u dermatologa... zobaczymy zycie jest okrutne :/ tu tradzik tu jakis plamy ehh :((
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Wierz mi to nie jest wersja hardcore
hmm moja siostra też miała kiedyś takie jakby przebarwienia na skórze po opalaniu , nie były to plamy całkiem białe tylko troszke jaśniejsze od reszty skóry.Poszła do dermatologa przepisał jej jakąs maść i powiedział że w tym sezonie to jeszcze nie zejdzie ale w przyszłym po opalaniu powinno się wszystko wyrównać no i nie ma.
hmm moja siostra też miała kiedyś takie jakby przebarwienia na skórze po opalaniu , nie były to plamy całkiem białe tylko troszke jaśniejsze od reszty skóry.Poszła do dermatologa przepisał jej jakąs maść i powiedział że w tym sezonie to jeszcze nie zejdzie ale w przyszłym po opalaniu powinno się wszystko wyrównać no i nie ma....
no wiadomo Twoja cera nie jest jakimś workiem na "ryzyk-fizyk"
opalać trzeba się z umiarem szczególnie na solarium,niekażda skóra jest przychylna sztucznemu słońcu i protestuje,m.in takimi właśnie plamami czy przebarwieniami
i nie radze się dalej opalać myśląc że to zakryjesz bo będzie jeszcze gorzej
czekaj co powie dermatolog,ale prawdopodobnie zakaże Ci solara
i zapewne umiarkowanie do słońca w ogóle.
Zmieniony przez - Shalala w dniu 2007-04-26 23:15:37
opalać trzeba się z umiarem szczególnie na solarium,niekażda skóra jest przychylna sztucznemu słońcu i protestuje,m.in takimi właśnie plamami czy przebarwieniami
i nie radze się dalej opalać myśląc że to zakryjesz bo będzie jeszcze gorzej
czekaj co powie dermatolog,ale prawdopodobnie zakaże Ci solara
i zapewne umiarkowanie do słońca w ogóle.
Zmieniony przez - Shalala w dniu 2007-04-26 23:15:37
LET'S PLAY
...
dlatego ja zwolenniczką solarium w umiarkowanych ilościach ani w nieumiarkowanych nigdy nie będę
a na to slońce używaleś chociaż jakiś kremów z filtrem?
często gęsto ludzie tego nie używają czego ja osobiście zrozumieć nie potrafię, a potem się dziwią że plamy..
ja mam na przykład taką skórę że NIE MOGŁABYM opalać się bez filtrów
niemniej dobrze że zdecydowałeś się na dermatologa (szkoda że u mnie trudno o dobrego) bo bez zdjęcia to też trudno komukolwiek cokolwiek wywnioskować
a na to slońce używaleś chociaż jakiś kremów z filtrem?
często gęsto ludzie tego nie używają czego ja osobiście zrozumieć nie potrafię, a potem się dziwią że plamy..
ja mam na przykład taką skórę że NIE MOGŁABYM opalać się bez filtrów
niemniej dobrze że zdecydowałeś się na dermatologa (szkoda że u mnie trudno o dobrego) bo bez zdjęcia to też trudno komukolwiek cokolwiek wywnioskować
"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."
...
a ja mam ten komfort że byle ile i jak krótko/bez niczego <filtry itp> sie bede opalać i tak bede równomiernie ciemna,przed chwilą wyszłam na słońce na staniku na 15min a tak mnie wzięło na brązowo że aż w szoku jestem
nie mogłabym być typem skandynawskim,chyba bym sie zaszlachtała %)
nie mogłabym być typem skandynawskim,chyba bym sie zaszlachtała %)
LET'S PLAY
...
wyszlas na slonce na staniku ?
takiej to dobrze
chwila i brazowa, ale ja tez jestem brazowa od solarki. ale zeby sie bardzo opalic to potrzebuje mnostwo czasu
ja mam na rece 2 takie malusie biale plamki ale nigdy nie zastanawialam sie glebiej co to moze byc , sa praktycznie nie widoczne.
takiej to dobrze
chwila i brazowa, ale ja tez jestem brazowa od solarki. ale zeby sie bardzo opalic to potrzebuje mnostwo czasu
ja mam na rece 2 takie malusie biale plamki ale nigdy nie zastanawialam sie glebiej co to moze byc , sa praktycznie nie widoczne.
i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g
...
to brak pigmentu,też mam takie dwie plamki
mam tez jakieś lajtowe blizny
ohoho dziewczyno jak wejde raz na solar na 15min to wyglądam jakbym z Majorki wróciła
bo to jest tak,jak zbledne <np. w zime> to ciężej mi ruszyć do przodu-trza zrobić wstęp-karoten,trzy sesje na sol a potem ziuuuuuuuuuu
koniec
łapie mnie każdy promień
dobrze,te oliwkowe odcienie i szare oczy to jedyne co mam dobre po ojcu

mam tez jakieś lajtowe blizny
ohoho dziewczyno jak wejde raz na solar na 15min to wyglądam jakbym z Majorki wróciła
bo to jest tak,jak zbledne <np. w zime> to ciężej mi ruszyć do przodu-trza zrobić wstęp-karoten,trzy sesje na sol a potem ziuuuuuuuuuu
koniec
łapie mnie każdy promień
dobrze,te oliwkowe odcienie i szare oczy to jedyne co mam dobre po ojcu

LET'S PLAY
...
to niech ten pigment lepiej wraca na miejsce
chociaz takie male ze tylko ja wiem gdzie sa , wiec przezyje.
taaa ja zeby wygladac jak latino to musialabym chyba chodzic na solarke co 3 dni po 12 minut i tak przez 3 tygodnie
moze jakbym miala za duzo kasy to bym sobie taka sesje strzelila. Teraz smigam raz na tydzien zeby byc po prostu lekko brazowa. Najciemniejszy mam brzuch , wyglada jak brudny 
chociaz takie male ze tylko ja wiem gdzie sa , wiec przezyje.
taaa ja zeby wygladac jak latino to musialabym chyba chodzic na solarke co 3 dni po 12 minut i tak przez 3 tygodnie
moze jakbym miala za duzo kasy to bym sobie taka sesje strzelila. Teraz smigam raz na tydzien zeby byc po prostu lekko brazowa. Najciemniejszy mam brzuch , wyglada jak brudny 
i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g
...
takim to dobrze
zazdroszzcze
ja plackiem bym mogla lezec i mnie ni ebierze po solar jest troche lepiej
ale tez musze isc z 3-4 razy
Shalala nie polcane w tym dziale jest chodzenie na 15 min
zazdroszzcze
ja plackiem bym mogla lezec i mnie ni ebierze po solar jest troche lepiej
ale tez musze isc z 3-4 razy
Shalala nie polcane w tym dziale jest chodzenie na 15 min

...
o fruu Malutka na mniej to ja nawet nie wchodze
ale masz racje-pamiętajta moi mili
bezpiecznie i umiarkowanie!
od 5-12
<świeci przykładem>

ale masz racje-pamiętajta moi mili
bezpiecznie i umiarkowanie!
od 5-12
<świeci przykładem>

LET'S PLAY
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz