pozytywny jak HIV
...
...
...
LL zamiata wśród raperów wygląda najlepiej i do tego ,dla wiadomości niektórych nową twarzą w świecie hip-hopu nie jest ,to ,że nie było go w mediach tyle co "niektórych" nieznaczy ,że próżnował bo zrobił kawał dobrej roboty w swojej karierze ,ma swój styl ,który sam stworzył a nie menadżer ,poza tym nie ma co porównywać tego co dziś się wyrabia z latami 90 czy nawet 80 w których królowali RUN D.M.C ,z tego co widziałem na jednym filmie ostatnio (kręconym w 94 bo dzisiaj nie ma o czym mówić w świecie HH) to D.M.C jest nieźle zbudowany łape ma prawie COOL J. Jakby ktoś mógł niech wklei foto bo ja nie mogę znaleźć.
Zmieniony przez - Qpczas w dniu 2006-09-09 23:01:09
Insta: mkupczyk90
...
to ja moze zapodam w tygodniu kilka fot 50 centa jak byblem na koncercie
pozytywny jak HIV
...
50 dollars ten z lewej to D.M.C ,w środku Jam Master Jay(R.I.P.) ,a z prawej Run. Polecam ich wszystkim którzy słuchają Hip-Hop i Crossover żeby zobaczyli jak się kiedyś grało.
Insta: mkupczyk90
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Pomocy
Następny temat








