Jak jest "cyrk" na plecach to masciami sie wiele nie ździala. Cięzko sie smaruje(praktycznie i teorytycznie cale plecy sa niedoposmarowania w pojedynke, chyba ze ktos cie bedzie smarowal ale to raczej lipa bo ludzie ukrywaja takie probley zazwyczaj). Wedlug mnie trzeba doustnie leczyc antybiotykiem, cynkiem i witamina A+E poza tym najlepiej zglosic sie do dobrego dermatologa.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!