Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych w Podnoszeniu Ciężarów - Berck-Sur- Mer 25-29.05.2018 r

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 10811

...
gregorterm Moderator
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812

...
Troszkę zaległości,postaram się uzupełnić.

gregorterm

...
BRĄZ DLA MAŁGORZATY HAŁAS-KORALEWSKIEJ.
Kolejny medal do kolekcji reprezentacji Polski dorzuciła w kończącym się drugim dniu mistrzostw Małgorzata Hałas Koralewska. Reprezentantka Hałas Team Strzelin wywalczyła trzecie miejsce w kategorii wagowej 61 kg zarówno w Mistrzostwach Europy jaki i Otwartych Mistrzostwach Europy. Gosi, której na Mistrzostwach Świata Sędziowie spalil wszystkie trzy podejścia, tym razem nie mieli żadnych wątpliwości zaliczając jej wszystkie trzy podejścia. Gosia zaliczyła w pierwszym 107 kg, w drugim 111 kg i trzecim 112 kg. Wyprzedziły ją tylko reprezentantki Ukrainy, które zaliczyło o 3 kg więcej od naszej reprezentantki Myślę, że następnym razem złoto wpadnie w ręce Małgosi. Gratulujemy.

gregorterm

...
Wyniki kategorii 61 kg.

gregorterm

...
Nasze panie startujące w kategorii 67 kg spisały się znakomicie. Brązowy medal wywalczyła znakomita zawodniczka Startu Bydgoszcz Paulina Przywecka-Puziak. Zawodniczka z Bydgoszczy zaliczyła w pierwszym podejściu 93 kg i w drugim 97 kg. Trzecie próba do ciężaru 100 kg mimo iż sztanga była w górze nie zostało zaliczone przez sędziów.
Druga z zawodniczek debiutantka na arenie międzynarodowej Magdalena Kostka/Start Katowice uplasowała się na czwartej pozycji a w otwartych mistrzostwach została sklasyfikowana na szóstej pozycji. Jak na debiut wspaniały występ i zaliczone wszystkie trzy podejścia 70, 75 oraz 76 kg.

gregorterm

...
Wyniki kategorii 67 kg.

gregorterm

...
Troszkę pechowo zakończyła start Beata Jankowska​/Start Sekcja Ciężarowców Start Wrocław​ w kategorii 73 kg. Trzykrotnie spaliła podejście do ciężaru 88 kg i nie została sklasyfikowana. Wielka szkoda a wiemy jak na zawodach krajowych Beaty wyciska czysto technicznie. No cóż wielka szkoda a można było powalczyć o brązowy medal. Jeszcze wszystko przed Beatą i trzymamy kciuki za następne starty.