Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
87
Ma ktos wiedze skad sie pojawiaja? Mam tak ze boli mnie lewe uchu a pozniej mam cos w stylu lekkich drawek. Jako dziecko przechodzilem przez zatoki i wlasnie najczesciej boli mnie ucho jak juz .
Zmieniony przez - Emil25 w dniu 18.03.2017 09:24:28
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
87
Dobra wybiore sie , tylko jest taki problem nie wiem czy znajde polskiego laryngoloda tu gdzie mieszkam , poprosze o skierowanie od rodzinnego, czesto mam te bole po ciezkiej pracy , przemeczeniu.
Szacuny
20660
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577465
Komplekoswa diagnostyka + ewentualnie leczenie lub wyeliminowanie czynnika sprawczego. Nic innego się nie wymyśli, przez internet się nie zdiagnozujesz tym bardziej nie wyleczysz czym tam poprawisz swojego stanu zdrowia.