SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o stack tzn jaki o jakiej porze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
Chodzi mi o to ze bede mial niedlugo 18stke wiec kasy troche wpadnie i chce sobie zrobic jakis cykl na stackach. Jesli chodzi o diete staz i przebyte cykle to wszystko jest ok. No i wlasnie zastanawiem sie bo 3 pory w ktorych mozna przyjmowac stacka rano przed treningiem i po treningu. No i moj problem polega na tym ze chcialbym rano wcinac jakiegos stacka z czyms co mnie dobrze pobudzi bo przyda mi sie to w szkole a kawalek musze do niej dojsc. Przed treningiem przydal by sie taki stack ktory dal by mi dobra motywacje i pompe na treningu. A po treningu chcial bym wcinac cos zeby byla lepsza regeneracja. No i wlasnie jak to pogodzic? Kasa nie gra roli. Moga byc 3 rodzaje stackow nawet. Teraz spadam na silownie.
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
z rana zaden stack cie nie pobudzi bardziej niz mala czarna do sniadania.. polecam przed treningiem hyper shock, a po after shock. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
xp + xpe
xpe + nitro 2
albo to co bede testowal sam nidlugo
2 x cell mass (rano i po treningu) + NO-xplode ( przed treningiem)

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
pobudzające stacki (przedtreningowe):
xp energized
shock therapy
hyper shock

po treningu:
xp
nitro2
hp

(to co powyżej to te, które uważam za godne polecenia)

a rano anyway jaki stack, do pobudzenia użyj super energy/life energy(trec)
ew jakiś termogenik (np tse) -o cyklach łączonych stacki+thermogeny było już na forum troche, np https://www.sfd.pl/Moj_najlepszy_cykl_jak_do_tej_pory...-t307888.html
-------
szczegółowe opisy wymienionych przezemnie stacków łatwo bedzie ci znaleźć, więc sie nie rozpisywałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
kawy niestety nie pijam i nie mam zamiaru. Probowalem nie smakowala mi i nie dzialala. Bardzo ciezko mi sie rano wstaje tak samo jak wracam ze szkoly to jestem bez sil. Niestety 8 godzin w szkole robi swoje i do tego 30min marszu w jedna i druga strone. Myslalem o Xpe z rana bo ma kofeine a Hp po treningu. Ale cos przed treningiem tez by sie przydalo bo po szkole to brak mi sil. I np Shock Therapy bo nie ma w tym kreatyny. Ale kurde to chyba za dluzo proszku bede w ciagu dnia w siebie ladowal. ;/ I troche drogo wtedy wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
albo wlasnie zobacze czy to Life EnerGGy bedzie dobre z rana. I wtedy tylko XPe przed treningiem i HP po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak chcesz trzy staki naraz to spoko.
rano zacnij spokojnie -powiedzmy od cp.
przed treningiem xp energ.
a po treningu KO.
-mysle, że wystarczy w zupełności- w nietr. dobrze by było odwrócic kolejność tzn. xpe najwcześniej, potem KO, a jsli będzie ci jeszcze mało to cp "na sen"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
no ale cp z rana niestety mnie nie pobodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopasowanie suplementacji do rozkladu dnia

Następny temat

Tauryna i witaminy

WHEY premium