Haha nie no tak "chłopski rozum" ;) chce wszystko uwzględniać. Już to rozkminiłem ale powiem że łatwo przekroczyć daną porcję kalorii. Dziś załączam dzisiejszym jadłospis. Myślę że od poniedziałku pójdzie już tak jak być powinno :)
Trochę się przekroczyło ale na rowerku się straciło :)
Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-25 22:17:18
Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-25 22:18:02
Trochę się przekroczyło ale na rowerku się straciło :)
Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-25 22:17:18
Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-25 22:18:02
1