Szacuny
0
Napisanych postów
475
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
9101
cześc mam pytanie co lepiej zakupić HMB ulimate nurition czy może HMB hi-tec w płynie, a także czy jest konieczne aby kupić do tego jakiś inny suplement. Bez względu na to który produkt mi doradzisz mam zamiar kupić 2 puszki lub butelki ( czy to wystarczy na jeden cykl??? ) . Jak możesz to napisz odrazu jak powinno się jeść !!! Z góry dziękuje
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Juz kilka razy stosowalem HMB, z reguly przez minimum 3 miesiace, ale w dawce do 3 - 4g. Efekty byly zadowalajace (powstrzymanie katabilzmu, wzrost masy miesniowej). Obecnie jestem w trzecim miesiacu stosowania HMB i doszedlem do dawki 9g na dobe. Co poniektorzy (np. krasnall) uparcie twierdza, ze jestem na cyklu sterydowym, co chyba najlepiej oddaje efekty stosowania tego suplementu. Dla mnie HMB to nr 1 i bardziej je preferuje od kreatyny, po ktorej efekty sa w zasadzie niezbyt trwale i lape dodatkowy tluszcz, ze wzgledu na koniecznosc stosowania transportu (glukoza).