witam jestem przeziebiony i na dodatek mam zapalenie krtani, chrypka itp byłem u lekarza i on wypisał mi antybiotyk, czy muszę go brac czy samo przejdzie ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jak lekarz wypisał, to bierz.
http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów
...
Jeśli lekarz podjął taką decyzję to trudno z tym dyskutować, natomiast warto zachować umiar w stosowaniu antybiotyków i nie stosować ich za każdym razem gdy mamy objawy przeziębienia.
...
Ja myślę, że tutaj trzeba zrobić duże rozróżnienie:
- w tym wypadku lekarz przepisał antybiotyki, więc polecam je brać.
- jeśli zapalenie się powtórzy, to albo idziemy do lekarza i postępujemy według zaleceń (zalecane), albo robimy coś na własną rękę (nie zalecane). W drugim przypadku trzeba branie antybiotyków bezwzględnie wykluczyć. Powinno się je brać tylko na wyraźne zalecenie. Aż tak bardzo, to się w doktorów nie bawmy.
- w tym wypadku lekarz przepisał antybiotyki, więc polecam je brać.
- jeśli zapalenie się powtórzy, to albo idziemy do lekarza i postępujemy według zaleceń (zalecane), albo robimy coś na własną rękę (nie zalecane). W drugim przypadku trzeba branie antybiotyków bezwzględnie wykluczyć. Powinno się je brać tylko na wyraźne zalecenie. Aż tak bardzo, to się w doktorów nie bawmy.
http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz