Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 28690

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Maciej Kuciapa wygrał w niedzielę w Rzeszowie XX memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawodnik Jasolu zgromadził 14 punktów i powtórzył sukces sprzed roku.

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Przed sezonem 2000 za 25 milionów dolarów angielska firma Benfield Sports International wykupiła od światowej federacji motocyklowej (FIM) prawa do cyklu Grand Prix. Umowę zawarto na 5 lat, lecz już została przedłużona do 2007 roku.

...
Atlas górą

Żużlowcy Atlasu Wrocław triumfowali w zawodach o puchar prezydenta Ostrowa. Po dodatkowym wyścigu Tomasz Jędrzejak wyprzedził Sławomira Drabika - obaj po 13 pkt.

Michał Robacki (Plusssz/Polonia Bydgoszcz) zajął 3. miejsce. Ostatecznie wywalczył 12 "oczek" (3,3,1,3,2), co wystarczyło do barażu o trzecie miejsce. W nim pokonał Piotra Śwista (ZKŻ Zielona Góra).

...
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekstraliga żużlowa:

Zwycięstwo Polonii
Żużlowcy Polonii Bydgoszcz pokonali przed własną publicznością Apatora Adrianę Toruń 51:39.

------------------------------------------------------------------

Zacięte spotkanie w Lesznie
Pojedynek dostarczył wielu emocji. Po dziewiątym wyścigu żużlowcy z Zielonej Góry prowadzili 30:24. Jednak do biegów nominowanych znakomita jazda Australijczyka Leigha Adamsa sprawiła, że Unia prowadziła 39:32.

... And Justice for All ...
Moderator działu "Aktualności"
_________________________________

Certyfikowany dietetyk i trener personalny

...
W Szwecji debata na temat bezpieczeństwa żużla
Po groźnym wypadku Krzysztofa Cegielskiego, w Szwecji rozpoczęła się debata na temat bezpieczeństwa sportu żużlowego. Nasiliła się po sobotniej Grand Prix Słowenii, gdzie wypadki mieli Tomasz Gollob i Lukas Dryml.

...
Kontuzjowani uczestnicy żużlowego cyklu Grand Prix Czech Lukas Dryml i Anglik Lee Richardson chcą wystartować w zawodach Pucharu Świata, które na początku sierpnia odbędą się w Danii.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
W decydującą fazę wchodzą rozgrywki rundy zasadniczej żużlowej ekstraligi. Na dwie kolejki przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową pewny udziału w walce o medale jest tylko jeden zespół - Top Secret Włókniarz Częstochowa.

O pozostałe trzy miejsca rywalizują Apator Adriana Toruń, Plusssz Polonia Bydgoszcz, Atlas Wrocław, Unia Leszno i ZKŻ quick-mix Zielona Góra. Różnica między drugim zespołem w tabeli, a szóstym wynosi tylko dwa punkty, co zapowiada duże emocje.

...
Żużlowcy Unii Leszno zdobyli na własnym torze mistrzostwo Polski par klubowych. Wicemistrzami zostali zawodnicy ZKŻ quick-mix Zielona Góra. Brązowy medal przypadł Apatorowi Toruń. Na trybunach stadionu zasiadło 7 tysięcy widzów.

mAt3uSz
*Doradca działu Aktualności*

Pozdrawiam
Mateusz

...
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1220
Jusz niecaly tydz. i mecz z Wrocławiem. Najprawdopodobniej bede i zdam relacje z wygranej Włókniarza :)

Z.CH.'03

...
Polscy żużlowcy wygrali w Holsted turniej grupowy Drużynowego Pucharu Świata i awansowali do finału. Drugie miejsce zajęli Szwedzi, trzecie Rosjanie, a czwarte Węgrzy