gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Ekstraklasa tenisa stołowego: Zwycięstwo Triady Wrocław
W pierwszym meczu o trzecie miejsce ekstraklasy tenisa stołowego mężczyzn, wrocławska drużyna AZS PW ALF-Triada popkonała Olimpię Grudziądz 4:3.

Tenisiści stołowi Charleroi zwyciężyli w Lidze Mistrzów
Tenisiści stołowi belgijskiego klubu Royal Villette Charleroi zwyciężyli w Lidze Mistrzów, pokonując w rewanżowym meczu finałowym we własnej hali TTC Grenzau 3:2. Pierwszy mecz w Niemczech również zakończył się wygraną zespołu z Belgii - 3:1.

...
Ekspert
Ekstraklasa tenisistów stołowych: Brąz dla Grudziądza
Tenisiści stołowi ASTS GKS Olimpia ZUR-Unia Grudziądz zajęli trzecie miejsce w rozgrywkach ekstraklasy. W decydującym spotkaniu pokonali KS AZS PW ALF-TRIADA Wrocław 4:1. W rywalizacji do dwóch zwycięstw zespół z Grudziądza wygrał 2:1.

...
Ekspert
MŚ w tenisie stołowym: Skład reprezentacji Polski
Dziewięcioro reprezentantów Polski wystąpi w indywidualnych mistrzostwach świata w tenisie stołowym, które w dniach 19-25 maja odbędą się w Paryżu.

Tenisiści stołowi Odry Roeben mistrzami Polski

Tenisiści stołowi Odry Roeben Głoska Księginice zostali drużynowymi mistrzami Polski. W decydującym spotkaniu pokonali ZKS-ZSMP Zielona Góra 4:3.

W rywalizacji do dwóch zwycięstw Odra Roeben wygrała 2:1.

Wcześniej trzecią pozycję w ekstraklasie zajął zespół ASTS GKS Olimpia ZUR-Unia Grudziądz.

(PAP)

...
Ekspert
IMŚ w tenisie stołowym: Ponad 700 uczestników
710 zawodników i zawodniczek ze 116 krajów zgłosiło się do startu w indywidualnych mistrzostwach świata w tenisie stołowym, które w dniach 19-25 maja odbędą się w Paryżu - poinformowała międzynarodowa federacja (ITTF) na swojej stronie internetowej.

...
Ekspert
Grubba: Nie ma alternatywy dla UE
Polska nie ma alternatywy i musi wstąpić do Unii Europejskiej - uważa słynny przed laty polski tenisista stołowy, Andrzej Grubba.

Dobry był

...
Ekspert
Pingopngistki KTS Sandomierz mistrzyniami Polski
Drużyna KTS Sandomierz wywalczyła tytuł drużynowego mistrza Polski w tenisie stołowym kobiet, zajmując pierwsze miejsce w rozgrywkach ekstraklasy. Opuszcza ekstraklasę BKS Wanda Kraków.

...
Ekspert
Zmarł były mistrz świata w tenisie stołowym

W wieku 91 lat zmarł słynny w latach trzydziestych czeski tenisista stołowy Stanislav Kolar.

W 1936 roku zdobył on w Pradze złoty medal mistrzostw świata w grze pojedynczej. Cztery lata później, również w Pradze na światowym czempionacie, był członkiem drużyny, która stanęła na najwyższym stopniu podium.

Poza tym w mistrzostwach świata Stanislav Kolar zdobył jeszcze osiem srebrnych i sześć brązowych medali w grze podwójnej, mieszanej oraz turniejach drużynowych.