SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
to co radzice dorzucic tescia czy moze przerwac cykl, czy moze wziac drugiego strzala i obserwowac co sie bedzie działo? prosze o porade bo nie wiem co mam robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
regulamin!!!bo inaczej grozi ban

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Niech zgadne masz zambon tak?
nie wiem jak wyglada cykl ale dzis nie wbijaj drugiego,poczkaj jesli dzis dalej będzie się do konca dnia ten stan utrzymywał/mozesz dostac goraczki wieczorem znow)to lepiej odstaw.Chyba ze jestes na tyle hardkor zeby sie przekonac czy 2 strzal tez tak wplynie na ciebie
zwykla goraczka moze sie zdarzyc po iniekcji jakielkolwiek,ale taka ktora utrzymuje sie i nawraca to efekt dupiatego towaru,efekty jak po wstrząsie.Aczkolwiek sopotkalem sie z przypadkami ze ładowali dalej i po 2,3 przechodziło

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
bardzo dziekuje za pomoc... jeszcze sie nad tym zastanowie zoacze jak sie bede jeszcze dzsiaj czul...a wino faktycznie mam zambonu, ale przy poprzednich cyklach z tego preparatu takich problemow nie mialem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
wino to masz pewnie z-ambony..dlatego tak ciepło Ci się zrobiło

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
juz pisali ludzi wczesniej o tym ze dostawali goraczki po winie inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
piszac zambon zapomniałem ten wyraz ubrać w cudzysłów.
jesli masz 2 dzien*****owe samopoczucie i wahania gorączki to wróć do tego fajnego pana który pchnął ci to "spod lady" i(jeśli masz jaja) powiedz jaką miałeś reakcję,ze byłeś na pogotowiu i że powiedzieli ze wystąpiły ci po tym objawy reakcji anafilaktycznej i pytali skąd masz ten środek.I niech zwraca hajs podwójnie bo jak nie to jednak przyznasz się skąd zdobyłeś to cudo.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
sprobuj wypic, wstrzasu moze nie byc a wino bedzie dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
hehe kombinator

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja na cyklu?co teraz?

Następny temat

1 Cykl do 600 zł bardzo prosze konkretnie

WHEY premium