SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwyzszone tetno spoczynkowe na clomie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jest wiele supli kotre go zawiera, Roid_rage czesto stosowal i pisal o tym na forum, chociaz ostatnio zmienil zdanie Poszukaj, troche tego jest, dokladnych linkow nie mam. Mechanizm jest jednak taki sam: supresja estro i mechanizm zwrotny podwyzszajacy testo, zadne cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Scorpio93 rowniez mysle,ze to od spadku tescia. Wczoraj 1 clom i dzis od rana tetno spoczynkowe 76-80 wiec mozna zyc, tylko widzisz przed cyklem jak i na mialem okolo 55-60 zawsze!

poki co odpuscic wszystko co moze podbijac?chodzi mi o jakies boostery typu superpump gdyz zawsze go pilem przed i nie bylo takich wachan.

Scorpio93 czyli podsumowujac leciec dalej clom,zadnych kaw itd - jak z wysilkiem fizycznym? i wszystko z czasem wroci do normy.
dzieki

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jakbys mial napady tachykardii, gdzie budisz sie z tetnem 180 jak ja mialem to mozesz sie zaczac martwic https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] Spoko, wynormuje sie, dawaj duzo omega-3 i sprobuj odtrowac watrobe - gdyby dzialy sie cuda mozesz miec pod reka bisocard, ale mysle ze obedzie sie, ponad 80 to ja mam stale jak czytam sfd A pewnie grubo ponad 100 Spoko, wynormuje sie, dawaj duzo omega-3 i sprobuj odtrowac watrobe - gdyby dzialy sie cuda mozesz miec pod reka bisocard, ale mysle ze obedzie sie, ponad 80 to ja mam stale jak czytam sfd A pewnie grubo ponad 100 Spoko, wynormuje sie, dawaj duzo omega-3 i sprobuj odtrowac watrobe - gdyby dzialy sie cuda mozesz miec pod reka bisocard, ale mysle ze obedzie sie, ponad 80 to ja mam stale jak czytam sfd A pewnie grubo ponad 100 [img]../../buziaki/43.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
zawsze mialem dobra wydolnosc organizmu, teraz wyszedlem z psem na spacer na 5min wrocilem i 140/80 85
****a prze***ane
kreatyne brac?nigdy nie mialem problemow z cisnieniem nawet jak jechalem na poczatku mete superpumpa,sizeon i mono co rano

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nic bym nie bral do czasu az sie unormuje, kretka tez potrafi podneisc cisnienie.
Ja tez jechlaem 1,5 grama bez mrugniecia, a rozyebal mnie cykl z propa i winsa, takie zycie, doping to nie zabawa jak sie wydaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
darmozjad -mała prośba
jak jesteś na "haju" to ograniczaj pisanie postów na forum
jak czytam Twoje posty to zapewne mam wyższe ciśnienie i puls niż xero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja sie obawiam ze on inaczej nie umie Znajdz jeden post, ktory splodzil i trzymalby sie zasad logiki i gramatyki jezyka polskiego

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-08-26 11:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
bana mu bana

bylem na basenie-na lajcie plywalem 25min- godzine po tetno 95,ale czuje sie ok.
Ciekawe jak bedzie po treningu silowym jutro

Scorpio93 czyli myslisz,ze to jest wszystko powodem namieszania w ukladzie hormonalnym?czym to sie moglo objawic tzn gdzie popelnilem blad?
czy odpowiedzia na to jest-kazdy czlowiek jest inny i reaguje inaczej?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Blad popelniles wbijajac pierwsza strzykawce w miesien Serio, ja mialem tak samo tylko ze jak juz pisalem jeszcze gorzej, jak sie wbija to trzeba sie liczyc ze cos sie spieprzy - nigdzie nie popelniles bledu, tak zareagowal organizm na rozpier.dol hormonalny jaki powstaje zawsze po cyklu. Mysle ze wiekszosc osob to przechodzi, ale "prawdziwi twardziele" o tym nie mowia
ps. sprawdz profil lipidowy i enzymy watrobowe, bo mozliwe ze tam tez jest namieszane. Z mojego doswiadczenia przy rozwalonym profilu bardziej czuje sie takie zmiany.


Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-08-26 14:35:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sucha Masa,dobre mięcho

Następny temat

Tren/Prop/Spiro/T3

WHEY premium